به گزارش دفتر ارتباطات مردمی ، صبح امروز (شنبه ۱۸ بهمن ماه ) دیدار چهره به چهره دکتر حسن نژاد با مردم شهرستان مرند در دفتر ارتباطات مردمی وی برگزار شد . دکتر حسن نژاد در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : از نخستین روزهای دوره نمایندگی تاکنون همواره با حضور […]

به گزارش دفتر ارتباطات مردمی ، صبح امروز (شنبه ۱۸ بهمن ماه ) دیدار چهره به چهره دکتر حسن نژاد با مردم شهرستان مرند در دفتر ارتباطات مردمی وی برگزار شد .

دکتر حسن نژاد در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : از نخستین روزهای دوره نمایندگی تاکنون همواره با حضور در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفته ایم و بیش از ۳۰۰ بازدید از روستاهای شهرستان های مرند و جلفا انجام داده ایم و هم اکنون نیز که در ایام الله دهه فجر قرار داریم این روزهای مبارک هم فرصتی است که مسئولین ضمن دیدار با مردم گوشه ای از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را برای مردم در حوزه ماموریت خود بازگو کنند و نیز از نزدیک مشکلات مردم را رصد کنند.

براساس این گزارش ، در این دیدار جمعیت قابل توجهی از حوزه انتخابیه شهرستان مرند حضور داشتند و طی آن مشکلات و مسائل مردم بررسی و پیگیری شد.

گفتنی است بخش اعظمی از مراجعین برای اشتغال مراجعه کرده بودند و مشکلات روستاها و موضوعات اداری از دیگر درخواست های مراجعه کنندگان بود که با تماس های تلفنی و مکاتبات صورت گرفته، دکتر محمد حسن نژاد به پیگیری آنها پرداخت.

IMG_1467 IMG_1477-1024x768 IMG_1540 IMG_1561