به گزارش  اخبار به روز مرند :در پی درج  انتشار خبری با عنوان اهمیت اطلاع رسانی شفاف باعث توسعه شهر و اعتماد مردم و مسئولین میشود …!!! در روز سه شنبه مورخ ۹۴/۴/۳۱ بر روی پایگاه خبری اخبار به روز مرند با شماره کد خبر(۲۵۱۵۸)….روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرند جوابیه ذیل را به دفتر […]

به گزارش  اخبار به روز مرند :در پی درج  انتشار خبری با عنوان اهمیت اطلاع رسانی شفاف باعث توسعه شهر و اعتماد مردم و مسئولین میشود …!!!

در روز سه شنبه مورخ ۹۴/۴/۳۱ بر روی پایگاه خبری اخبار به روز مرند با شماره کد خبر(۲۵۱۵۸)….روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرند جوابیه ذیل را به دفتر این پایگاه خبری ارسال کرد ،لازم به توضیح هست که پایگاه خبری اخبارر به روز مرند ،بدون کوچکترین دخل وتصرفی اقدام به انتشار جوابیه فرمانداری شهرستان مرند می نمایدو قضاوت را به خود مخاطبان  وامی گذاردو گرچه پاسخ به جوابیه فرمانداری ویژه شهرستان مرند را برای خود محفوظ می دارد.

 

خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه پرتلاش

با سلام و تقدیم احترام

پیرو درج خبری در رسانه‌های مختلف شهرستانی و استانی مبنی بر سفر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مرند در سکوت خبری و عدم دعوت از خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه شهرستان ، لازم دیده شد، نکاتی در پاسخ به گلایه خبرنگار محترم به اطلاع عموم و به ویژه اصحاب رسانه رسانده شود.

واسطه دعوت از جناب آقای سید حسن هفده تن معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، فرمانداری ویژه شهرستان مرند نبوده‌ است و حدود یکساعت مانده به حضور ایشان در شهرستان مرند این موضوع با فرمانداری شهرستان در میان گذاشته شد . ولی با این حال امکان هماهنگی سریع به دلیل فشردگی برنامه برای حضور خبرنگاران جهت پوشش اخبار این سفر ممکن نشد و ایشان تنها از آخرین وضعیت کارخانه شرکت خاک چینی شهرستان مرند بازدید نموده و از وضعیت تولید و صادرات این واحد تولیدی بازدید کردند که در این سفر معاون محترم وزیر را معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند و مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرند و مدیر عامل شرکت خاک چینی شهرستان مرند همراهی می کردند .

در برنامه هایی که فرمانداری ویژه شهرستان مرند حضور پیدا می کند به این معنا نیست که برگزار کننده این مراسم فرمانداری است ، بر اساس عرف موجود، دعوت کننده رسانه ها، می بایست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی می بود. همانطور که اشاره شد در مراسم های قبلی دعوت از همه رسانه ها و پوشش خبری توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرند صورت گرفته است.

بدینوسیله روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرند اعلام می‌دارد که علی‌رغم استقبال و حضور چشمگیر خبرنگاران از برنامه های این فرمانداری ، روابط عمومی نیز همواره ارتباط دو سویه با اصحاب محترم رسانه را در برنامه ها و اولویت های کاری این نهاد قرار داده است و هیچ محدودیتی برای ورود هیچ خبرنگاری به برنامه های فرمانداری ویژه شهرستان وجود ندارد و سیاست روابط عمومی فرمانداری ، تعامل مثبت ،گسترده و همه جانبه و سازنده با رسانه ها است.

علیرضا کرامت

مدیر روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند