واکسن دوگانه نیوکاسل و آنفلوآنزای طیور در موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی شعبه شمال‌غرب کشور در شهرستان مرند امروز در حضور ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ،دکتر  اسماعیل  جبارزاده استاندار آذر بایجانشرقی ،رونمایی شد. به گزارش خبرنگار صداوسیما از مرند ، واکسن دوگانه نیوکاسل و آنفلوآنزای طیور با حجم تزریقی ۰٫۲ میلی لیتر […]

واکسن دوگانه نیوکاسل و آنفلوآنزای طیور در موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی شعبه شمال‌غرب کشور در شهرستان مرند امروز در حضور ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ،دکتر  اسماعیل  جبارزاده استاندار آذر بایجانشرقی ،رونمایی شد.

خبرگزاری فارس: رونمایی از واکسن دوگانه نیوکاسل در سرم‌سازی رازی مرند + تصاویر

به گزارش خبرنگار صداوسیما از مرند ، واکسن دوگانه نیوکاسل و آنفلوآنزای طیور با حجم تزریقی ۰٫۲ میلی لیتر در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال‌غرب کشور در شهرستان مرند با حضور حجت‌الاسلام علی اکبر ناطق نوری مشاور و رئیس دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب رونمایی شد.

با بهره‌برداری از کارخانه صنایع سرامیک و نسوز مرند، ایران به جمع کشورهای دارای کوره‌های عمودی در صنعت سرامیک پیوست

با بهره‌برداری از کارخانه صنایع سرامیک و نسوز در شهرستان مرند از توابع استان آذربایجان شرقی، ایران به جمع کشورهای دارای کوره‌های عمودی در صنعت سرامیک تا دمای یک هزار و ۷۰۰ درجه سانتیگراد پیوست.