معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی قرار داریم که هدف آن شکستن روحیه مقاومت و امید در بین ملت ایران است و در این شرایط همه باید تلاش کنند تا کشور از این شرایط سخت با سربلندی عبور کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :حمیدرضا قاسم‌زاده در جمع کارکنان فرمانداری ویژه شهرستان مرند، اظهار کرد: عمل به تعهدات و مأموریت‌های سازمانی، وظیفه قانونی، شرعی و اخلاقی همه کارکنان و مدیران است و هیچ عاملی نباید موجب تعلل در عمل به این وظایف باشد.

وی افزود: البته مسئولان ادارات و دستگاه‌ها نیز باید کارکنان خود را دلگرم و تشویق کنند تا در انجام وظایف خود محکم و استوار باشند.

وی با بیان اینکه مدیران و کارکنان دولت با پذیرش مسئولیت، وظایفی را بر عهده گرفته‌اند، افزود: هرکس در هر موقعیت و منصبی که هست باید سخت‌کوشی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

قاسم زاده با اشاره به برخی از مسائل و مشکلات مطرح شده در این نشست، بر بازنگری در توزیع پست‌های سازمانی در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان تأکید کرد و گفت: توجه به تخصص افراد در انتصاب‌ها ضروری است.

فرماندار مرند و تعدادی از کارکنان این فرمانداری نیز در این نشست به بیان برخی از مسائل و مشکلات اداری و کاری پرداختند و سپس مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی توضیحات لازم در خصوص مسائل مطرح شده را بیان کردند.

شایان ذکر است ، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار پیش از این نشست از بخش‌های مختلف فرمانداری مرند و بخشداری یامچی بازدید و با کارکنان آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.