اکبر یحیوی خاطرنشان کرد: در دو سه مرحله در طول این یکسال از اعضای شورای اسلامی شهر مرند درخواست کردم تا در صورت نیاز، ریاست شورا را به فرد دیگری بسپارم‼️

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به رو.ز مرند :، اکبر یحیوی رئیس شورای اسلامی شهر مرند، عصر چهارشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مرند، ابراز داشت: در طول یکسال گذشته شورای اسلامی شهر مرند با فراز و نشیب هایی روبه رو بود و در طول این مدت، تمامی جلسات به صورت علنی برگزار شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر مرند خاطرنشان کرد: در دو سه مرحله در طول این یکسال از اعضای شورای اسلامی شهر مرند درخواست کردم تا در صورت نیاز، ریاست شورا را به فرد دیگری بسپارم.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه شهرداری مرند دچار وضعیتی شده که باید ساماندهی می شد که قسمتی از این مساله در دست ما بود، ابراز داشت: اما نحوه و روال انتخاب شهردار مرند یکی از خاطرات دردناک شورای شهر در یکسال گذشته بود.

یحیوی تاکید کرد: در ساماندهی منابع درآمد و هزینه شهرداری مرند، در مقایسه با گذشته، فاصله معناداری احساس می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر مرند با بیان اینکه درآمد شهرداری مرند در سال گذشته بالای ۹۵ درصد تحقق پیدا کرد، اظهار داشت: امسال در ۴ ماهه اول افت شدیدی در درآمدها داشتیم، اما در چهار ماهه اول امسال در مقایسه با سال گذشته، بالای ۶۰ درصد تحقق پیدا کرده است.

وی ادامه داد: شهرداری مرند در ۶ ماهه اول سال گذشته ۶ میلیارد تومان درآمد داشت که این رقم در سال جاری به ۲ برابر افزایش پیدا خواهد کرد.