زنگ سپاس از معلم در مدارس شهرستان مرند نواخته شد .   همزمان با بزرگداشت مقام معلم زنگ سپاس از معلم روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در کلیه مدارس شهرستان مرند نواخته شد . به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، این آیین در شهرستان مرند در دبیرستان […]

 

 

همزمان با بزرگداشت مقام معلم زنگ سپاس از معلم روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در کلیه مدارس شهرستان مرند نواخته شد .

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، این آیین در شهرستان مرند در دبیرستان معلم با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی ، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران ،شهردار و شورای اسلامی شهر مرند ،مدیر آموزش و پرورش ، و سایر روسای محترم برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با تبریک روز معلم به همه فرهنگیان گفت: بیان سپاس و تجلیل از معلمان از سوی دانش آموزان با هیچ معیار مادی قابل قیاس نیست.

کرمی بیان کرد : همه آحاد جامعه باید قدردان زحمات معلمان بوده چرا که هر تحولی در نظام حاصل تلاش آموزش و پرورش و تلاشهای معلمان است .

وی افزود : سپاس از معلم ارج نهادن به مقام علم و تقوی است و در دین مبین اسلام جایگاه علم و علم آموزی از مقام بالایی برخوردار است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: شعار معلمی شغل انبیاست نشان از عزت ، مقام و ارش بالای معلم دارد و این افتخار بزرگی برای معلمان است .

تقی کرمی در ادامه سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت : انتخاب عنوان سال توسط رهبر معظم انقلاب آنهم با توجه به شرایط کشور نامگذاری شده و این نامگذاریها چراغ راه مسئولان و مردم را نشان می دهد .

وی افزود : نامگذاری هر کدام از سالها دارای مفهوم و معنای خاصی بوده و بیانگر شرایط اقتصادی ریال سیاسی ، فرهنگی کشور است و راهکار اصلی دولتمردان و سایر مسئولان کشور برای هدایت سالیانه کشور می باشد .

کرمی با اشاره به نام سال دول و ملت ، همدلی و همزبانی گفت: دولت منهای ملت معنا و مفهومی ندارد و هر دو در کنار همدیگر باعث رشد و شکوفایی کشور می شوند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی گفت: در روز های آتی شاهد سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی خواهیم شد که این سفر با سفر های دولت قبل تفاوت زیادی خواهد داشت.

وی افزود : در دولت قبل میزان تعهدات در هشت سال گذشته ۲۱۱ هزار میلیارد تومان بوده که از این تعداد ۶۷ هزار میلیارد تومان معادل ۳۰ درصد تعهدات محقق شده و این امر باعث بی اعتمادی مردم به مسئولین می شود .

در ادامه  کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه سایر مسئولین محترم شهرستان با حضور در دبیرستان آیت اله سعیدی با اهدا گل از زحمات معلمان تقدیر نمود .

۴   ۴ ۵   ۸ ۹   ۷۱

منبع :روابط عمومی فرمانداری ویژه مرند