زنگ کتاب به مناسبت هفته کتاب در دبیرستان لاله های انقلاب مرند به صدا درآمد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند :رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، در مراسم «زنگ کتاب» که با حضور رئیس اداره بهزیستی و معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان مرند در دبیرستان لاله های انقلاب این شهر برگزار شد، ابراز داشت: هفته کتاب فرصتی است تا تلگنری برای افزایش مطالعه و انس با کتاب داشته باشیم.

مهران فرجی افزود: دانشمندان و علمای اسلام و شخصیت های بزرگ در سایه کتاب به مقام علمی و جایگاه رفیع رسیده اند.

وی همچنین از اجرای مسابقه ویژه دانش آموزان خبر داد و گفت: دانش آموزان دلنوشته خود با موضوع معرفی و اهمیت کتاب را مکتوب کنند و از برگزیدگان در مراسم جشن کتاب که هفته آینده برگزار می شود تجلیل خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند در ادامه از برگزاری نمایشگاه کتاب در مرند خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۵ آذرماه به مدت یک هفته در شهرستان مرند برپا می شود که کتاب ها باتخفیف ۴۰ درصد عرضه می شود.

همچنین حجت الاسلام ابوالفضل حسین زاده معاون فرهنگی و پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان مرند، در این مراسم ابراز داشت: پیشرفت و آینده روشن به جز با آموزش و پرورش و تربیت دانش آموزان به دست نمی آید.

وی افزود: آینده سازان جامعه با ایثار و تلاش و اخلاص و شجاعت، به امر تحصیل و تربیت توجه کنند تا شاهد آینده ای روشن باشیم.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان مرند خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب در تمامی مدارس شهرستان مرند برپا شده است.

گفتنی است، در پایان این مراسم از دانش آموزان نمونه این دبیرستان در زمینه کتاب و کتابخوانی با هدای جوایزی تجلیل شد.