معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه ای که به منظور بررسی روند مراحل نهایی ساخت یادمان شهدای گمنام برگزار شد اظهار داشت : این اقدام ثوابی عظیم اخروی دارد که به فرموده مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثارو شهادت کمتر از شهادت نیست . کرمی گفت: لازم است بنیاد حفظ آثار با […]

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه ای که به منظور بررسی روند مراحل نهایی ساخت یادمان شهدای گمنام برگزار شد اظهار داشت : این اقدام ثوابی عظیم اخروی دارد که به فرموده مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثارو شهادت کمتر از شهادت نیست . کرمی گفت: لازم است بنیاد حفظ آثار با

 

به گزارش اخبار به روز مرند :تقی کرمی در جلسه ای که به منظور بررسی روند مراحل نهایی ساخت یادمان شهدای گمنام برگزار شد اظهار داشت : این اقدام ثوابی عظیم اخروی دارد که به فرموده مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثارو شهادت کمتر از شهادت نیست .

کرمی گفت: لازم است بنیاد حفظ آثار با همکاری و هماهنگی سپاه ناحیه مقاومت مرند ، شهرداری مرند و بنیاد شهید در محل تپه شهدا نسبت به نهایی شدن مراحل شروع این نماد ارزشمند اقدام نمایند .

وی افزود: تمامی مراحل نقشه و طراحی پایان رسیده که لازم است دستگاههای ذیربط همکاری لازم را داشته باشند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: ساخت یادمان شهدای گمنام زمینه ایجاد فضای معنوی را در شهرستان فراهم می آورد .

وی تصریح کرد : امروز مردم ایران مدیون همه شجاعت ها و دلاور مردی های مردان جبهه و ایثار است و مسئولان وظیفه دارند این مهم را حفظ کرده و به آیند گان انتقال دهند .

در ادامه حاضرین محترم در مورد ادامه روند کار ساخت یادمان به گفتگو پرداختند .

( نمونه طراحی شده یادمان شهدای گمنام)

 

۹۸۷۶۰(۲)             ۰۹۸۱۲۳۴ (۲)۰۹۸۷۶۶۶ (۱) ۷۶۸۶۶۶۵ (۲)۱