سارق خانه باغ‌های مرند دستگیر شد فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارق خانه باغ‌ها خبر داد. به گزارش خبرنگار صداو سيما ازمرند فرهنگ نوروزی اظهار کرد: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این فرماندهی برای پیشگیری از وقوع جرم سرقت و افزایش سطح اقدامات پلیسی در شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار، کوچک‌ترین فعالیت سارقان اموال عمومی […]

سارق خانه باغ‌های مرند دستگیر شد

فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارق خانه باغ‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار صداو سيما ازمرند

فرهنگ نوروزی اظهار کرد: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این فرماندهی برای پیشگیری از وقوع جرم سرقت و افزایش سطح اقدامات پلیسی در شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار، کوچک‌ترین فعالیت سارقان اموال عمومی و دولتی تحت نظر دقیق پلیس  است.

وی در ادامه گفت: عوامل پلیس آگاهی شهرستان بعد انجام تحقیقات میدانی در خصوص سرقت خانه باغ‌های صورت گرفته در سطح شهرستان مرند به سارق سابقه‌داری با هویت «ح – الف» ساکن مرند مشکوک شدند و نامبرده به عنوان مظنون دستگیر و با رعایت ضوابط قانونی تحت بازجویی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: فرد مظنون در بازجویی‌های به عمل آمد، به 12 فقره سرقت از خانه باغ اعتراف کرده و در بازسازی صحنه‌های سرقت تمام آنها مورد تایید قرار گرفت که اقدامات لازم برای شناسایی مالباختگان در حال انجام است.

این مقام انتظامی گفت: عوامل انتظامی شهرستان به صورت 24 ساعته آماده هستند با تمام توان با هر گونه جرایمی مقابله کرده و تمامی کسانی را که به امنیت و آرامش مردم لطمه وارد کنند در اسرع وقت دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دهند.