سخنگوی منطقه آزاد ارس از ارسال لیست حقوق‌های ماهانه اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران سازمان در یک سال گذشته به مراجع نظارتی خبر داد و گفت: بر اساس بررسی مراجع نظارتی هیچ‌گونه مورد غیرقانونی در دریافتی افراد نامبرده وجود ندارد. به گزارش  اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل […]

سخنگوی منطقه آزاد ارس از ارسال لیست حقوق‌های ماهانه اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران سازمان در یک سال گذشته به مراجع نظارتی خبر داد و گفت: بر اساس بررسی مراجع نظارتی هیچ‌گونه مورد غیرقانونی در دریافتی افراد نامبرده وجود ندارد.

به گزارش  اخبار به روز مرند :به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان اظهار داشت: تصویر فیش حقوقی منتشر شده در خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی جعلی بوده و به‌هیچ عنوان صحیح نیست.

وی از ارسال لیست حقوق‌های ماهانه اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران سازمان در یک سال گذشته به مراجع نظارتی خبر داد و گفت: بر اساس بررسی مراجع نظارتی هیچ‌گونه مورد غیرقانونی در دریافتی افراد نامبرده وجود ندارد.

خوش‌پیمان با بیان اینکه اقدام به موقع و ارسال لیست دریافتی اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران سازمان با بررسی و اعلام عدم مغایرت قانونی از سوی نهادهای نظارتی همراه بود، گفت: موضوع جعل فیش حقوقی توسط مدیریت امور حقوقی سازمان از مراجع نظارتی درحال پیگیری است.

وی ضمن تقدیر از همراهی رسانه‌ها در تحقق اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعتی‌ترین منطقه آزاد ایران، بر لزوم تداوم این همراهی تاکید کرد.

گزارش فارس حاکی است، محمدحسن‌نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در بیست و پنجم خرداد امسال در تذکری کتبی به رئیس جمهوری خواهان توضیح علت دریافت حقوق و دستمزد چند ۱۰ میلیون تومانی و تضییع بیت‌المال با دور زدن قوانین استخدامی توسط باند خاصی از مدیران منطقه آزاد ارس شد.