به گزارش اخبار به روز مرند :هزینه ۳۵ میلیارد ریالی مجتمع پسرانه امام رضا (ع) و دخترانه اعظم مرند در سه طبقه در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع را خیر مدرسه ساز حاجیه خانم اعظم حاج ملا عیسی تقبل کرده است. سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در آیین افتتاح این مدرسه با بیان اینکه خیرین […]

به گزارش اخبار به روز مرند :هزینه ۳۵ میلیارد ریالی مجتمع پسرانه امام رضا (ع) و دخترانه اعظم مرند در سه طبقه در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع را خیر مدرسه ساز حاجیه خانم اعظم حاج ملا عیسی تقبل کرده است.
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در آیین افتتاح این مدرسه با بیان اینکه خیرین همواره حامی و بازوان اصلی دولت در جهت اجرای طرح های آموزشی و بهداشتی بوده اند گفت : خیران در ۹ دوره برگزاری جشنواره خیران مدرسه ساز در طول چهار سال گذشته ۵۳۰ میلیارد تومان برای نوسازی و تجهیز مدارس استان متعهد شده اند .
شبستری افزود : در چهار سال گذشته دولت نیز ۲۶۰ میلیارد ریال برای نوسازی و بازسازی مدارس استان هزینه کرده است.
وی خاطرنشان کرد : حضور گسترده خیرین در تمامی زمینه ها نشان از اعتماد آنان به نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید مسئولین قدر این اعتماد را دانسته و همواره یاور این خیرین باشند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز این شهرستان را برترین شهرستان استان در جذب مشارکتهای خیرین مدرسه ساز عنوان کرد.
راستگو افزود : در حال حاضرخیران ۱۳۶ کلاس درس و ۱۷ مدرسه را در شهرستان در حال احداث و بازسازی دارند.
وی گفت : این مجتمع آموزشی پنجمین مدرسه خیرساز است که در طول سال جاری توسط خیرین به بهره برداری می رسد و تا پایان سال نیز سه مدرسه دیگر خیرساز  افتتاح خواهد شد.

photo_2017-09-19_08-53-35-e1505836979906 photo_2017-09-19_08-52-37-e1505837061529