سرهنگ پاسدار جواد قهرمانزاده در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است بسمه تعالی شعبان المعظم منسوب به حضرت رسول (ص) و ماه تولد اختران گهربار آسمان امامت و ولایت است. سوم شعبان المعظم روز میلاد اسوه حماسه و ایثار، پیشوای آزادگان  و عدالت خواهان جهان حضرت اباعبدالله الحسین  علیه […]

سرهنگ پاسدار جواد قهرمانزاده در پیامی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است

بسمه تعالی

شعبان المعظم منسوب به حضرت رسول (ص) و ماه تولد اختران گهربار آسمان امامت و ولایت است. سوم شعبان المعظم روز میلاد اسوه حماسه و ایثار، پیشوای آزادگان  و عدالت خواهان جهان حضرت اباعبدالله الحسین  علیه السلام ، روز طلیعه پاسدار و پاسدارى از مکتب مترقى اسلام است، چهارم شعبان، میلاد بزرگ مرد عرصه پیکار و وفاداری، حضرت اباالفضل العباس(ع) روز جانباز و پنجم شعبان، میلاد امام چهارم شیعیان،  امام العارفین حضرت زین‌العابدین (ع) است .

پاسداران و جانبازان این مرز و بوم با رشادت و مردانگی جانانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و متجاوزان را درس عبرتی دادند که تا ابد در حافظه تاریخ می ماند و امروز امنیت و آرامش کشور را مدیون رشادتها و جانبازی آن دلاور مردان می دانیم که با  نثار جسم و جان خود در برابر دشمنان اسلام ایستادند و مردانه از این آب و خاک دفاع کردند.

نام گذاری روز میلاد  امام حسین (ع) آن جگر گوشه نبوی به روز پاسدار از دو جهت حایز اهمیت است. وجه تسمیه اول آن، همین پاسداری امام حسین علیه السلام از مکتب جد بزرگوارش می باشد و جنبه دیگر آن اوج ایثار و فداکاری فرزندان از جان گذشته ملت عاشورایی ایران اسلامی، در کسوت سبز پاسداری است. اگر حضرت پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله امام حسین علیه السلام را ضامن بقای دین می نامند، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجدد شریعت محمدی(ص) نیز  فرمودند: اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. یعنی اگر جهاد مقدس این یاران حسین (ع) نبود، این نظام مقدس که آرزوی قلبی همه مستضعفان و ستم کشیدگان عالم است، اکنون هر قطعه از آن در چنگال یک شیطان از یاران شیطان بزرگ بود.

و امروز همانطوری که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرماندهی معظم کل قوا نیز بیان فرمودند، اگر دشمن چشم طمع به این خاک و این نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد، پاسخ دندان شکنی دریافت خواهند کرد و یقیناً پاسداران نیز با فریاد لبیک یا خامنه ای بیش از پیش آماده جانفشانی در راه دفاع از حق و حقیقت و آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی حضور دارند.

اینجانب، ضمن گرامی‌داشت همه سلحشوری‌ها و فداکاری‌های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی‌ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت‌های فرخنده این ماه را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، فرماندهی کل قوا، مردم شریف و متدین شهرستان مرند و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان، اقتدار و بالندگی ایران عزیز اسلامی را خواستارم.

اردیبهشت ۱۳۹۴

پاسدار جواد قهرمانزاده