. سرپرست سپاه ناحیه مرند از کسب رتبه اول شهرستان مرند در تحویل داوطلبانه تجهیزات ماهواره ای در سطح استان خبر داد. به گزارش اخبار به رور مرند .، این طرح که به همت سپاه پاسداران در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود در راستای پرهیز از برخورد قهری با دارندگان تجهیزات ماهواره و به منظور […]

.

سرپرست سپاه ناحیه مرند از کسب رتبه اول شهرستان مرند در تحویل داوطلبانه تجهیزات ماهواره ای در سطح استان خبر داد.

به گزارش اخبار به رور مرند .، این طرح که به همت سپاه پاسداران در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود در راستای پرهیز از برخورد قهری با دارندگان تجهیزات ماهواره و به منظور مقابله با تبعات منفی آن در خانواده ها به صورت داوطلبانه انجام می پذیرد.

سرهنگ جواد قهرمانزاده سرپرست سپاه ناحیه مرند در گفتگو با خبرنگاران گفت: نشست های روشنگری دجال واره برای همه اقشار جامعه علی الخصوص در مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج، دانشگاه ها و مدارس شهرستان مرند برگزار شده است و باز هم ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: تحویل خودجوش و داوطبانه ماهواره نتیجه برگزاری همایش های روشنگری است و مردم با آگاهی از مضرات استفاده از ماهواره نسبت به تحویل آنها اقدام کرده و در مقابل گیرنده های دیجیتال دریافت کرده اند.

قهرمانزاده افزود: علی رغم اینکه در هر یک از شهرستانهای استان تعداد زیادی دستگاه گیرنده شبکه های ماهواره ای بصورت داوطلبانه توسط مردم تحویل داده شده است، شهرستان مرند در این راستا رتبه اول را کسب کرده و توسط قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا مورد تقدیر قرار گفت.

سرپرست سپاه مرند تصریح نمود: این طرح با استقبال مردم مواجه شده است و ادامه دارد و خانواده هایی که در منزل گیرنده شبکه های ماهواره ای دارند با در نظر گرفتن مضرات آن برای کلیه اعضای خانواده اقدام به تحویل داوطلبانه میکنند و در این خصوص سپاه در مسیر روشنگری فعالیت دارد.

IMG_0174   IMG_0179    IMG_0179   IMG_0178  ۱۵۹۵۱۷_۲۶۳   IMG_0175

 

 

 

منبع |:پایگاه خبری پیام مرند