سرهنگ پاسدار جواد قهرمانزاده سرپرست سپاه ناحیه مرند در پیامی ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت. به گزارش اخبار  به  روز مرند ، متن این پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی ۱۲ فروردین روزی است که انتخابات براى تشکیل یک ساختار حکومتى جدید با قانون اساسى در دستور کار قرار گرفت و حضور پرشور […]

سرهنگ پاسدار جواد قهرمانزاده سرپرست سپاه ناحیه مرند در پیامی ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش اخبار  به  روز مرند ، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

۱۲ فروردین روزی است که انتخابات براى تشکیل یک ساختار حکومتى جدید با قانون اساسى در دستور کار قرار گرفت و حضور پرشور مردم در انتخابات آن روز از یک سو و رأى به نظام جمهورى اسلامى یک پیروزى بزرگ براى ملت ایران بود تا به جهانیان ثابت شود که این انقلاب به ثمر رسیده است.

۱۲ فروردین ۱۳۵۸ آغازى با یک نظام اسلامى، با آموزه‏هاى جمهورى بود و توانست  الگویى جدید در منطقه و جهان باشد و امروز که بیداری اسلامی روز به روز در حال فراگیر شدن است، دشمنان اسلام با ترفندهای گوناگون درصدد ضربه زدن به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران می باشند اما یقیناً شیطان بزرگ و آنهایی که چشم امید به او دارند همانند گذشته دست خالی خواهد ماند و نتیجه نهایی از آن اسلام ناب محمدی  (ص) است.

ملت ما اکنون مفتخر است که در یک چنین نظامی عمر خود را سپری کند و از حاکمیت الهی برخوردار است و حقیقتاً ۱۲ فروردین روز عید ملت ایران و تکمیل کننده انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن می باشد.

در ۱۲فرودین سال ۵۸، نظامی متولد شد که بسیاری از نظریه ها را در قرن بیستم باطل کرد و حکومت اسلامی را براساس موازین و آموزه‌های دینی به منصه ظهور و عمل رساند و دشمنان اسلام از همان زمان جنگ خود با اسلام واقعی را تشدید کردند و جهان امروز شاهد ادامه این درگیری ها و جنایت در حق مسلمانان واقعی است.

به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله) جمهوری اسلامی موظف است با قلدران از موضع قدرت و با دولت های ضعیف از موضع حمایت و با ملتهای به پا خاسته از موضع رعایت و هدایت سخن گوید و عمل کند.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز، و با عرض ادب و دورد به شهدا و امام بزرگوار شهدا، فرصت را غنیمت دانسته و همراه با شما مردم بزرگ، نجیب و باغیرت شهرستان مرند و تمامی هموطنان  بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی (ادام الله بقائه) تجدید عهد و پیمان کرده و سوگند یاد می کنیم تا پای جان برای پویایی نظامی که ثمره حماسه حضور نخستین ما در صحنه انقلاب و نتیجه جانفشانی های ملت غیور در طول ۳۷ سال گذشته می باشد، ایستاده ایم.

منبع :پیام مرند

جواد قهرمانزاده

سرپرست سپاه ناحیه مرند