سرپرست شهرداری مرند:بودجه پیشنهادی ۶۷۷ میلیاردی سال ۹۵ شهرداری مرند تقدیم شورای اسلامی شهر مرند شد . به گزارش اخبار به روز مرند :حسین کاوه  با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت : بودجه سال آینده بصورت دقیق،شفاف و بر اساس در آمدهای واقعی مستمر حاصله از ارزش افزوده مالیات و کمک […]

 سرپرست شهرداری مرند:بودجه پیشنهادی ۶۷۷ میلیاردی سال ۹۵ شهرداری مرند تقدیم شورای اسلامی شهر مرند شد .
به گزارش اخبار به روز مرند :حسین کاوه  با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت : بودجه سال آینده بصورت دقیق،شفاف و بر اساس در آمدهای واقعی مستمر حاصله از ارزش افزوده مالیات و کمک بلا عوض دولت تدوین شده است .
وی افزود: بودجه پیشنهادی شهرداری مرند با سازمانهای تابعه سال ۹۵ با برآورد مبلغ ۶۶۷۱۲۰۰۰۰۰۰۰ریال که مبلغ ۴۷۷۸۴۶۰۰۰۰۰۰ریال بودجه عمرانی و ۱۸۹۲۴۷۰۰۰۰۰۰ریال بودجه جاری می باشد و نسبت به بودجه اصلاح شده سال ۱۳۹۴ بیشتر از ۵۰درصد افزایش دارد.
ایشان در ادامه گفت : در بودجه سال آینده اولویت در زیر ساختهای شهری و همچنین واقعی کردن اعتبارات هزینه ای در حوزه های مختلف شهری مورد توجه قرار گرفته است .
وی خاطر نشان کرد : در بودجه پیشنهادی مبلغ ۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال برای تملک املاک واقع در طرح توسعه معابر به تعداد ۳۰ مسیر در نظر گرفته شده است .
کاوه گفت : استراتژی تنظیم بودجه سال بعد بر محور تکمیل پروژه های نیمه تمام ،امکان سنجی نیازمندی های شهروندان به خصوص آسفالت و روکش خیابانهای اصلی و محلات سطح شهر بوده و از هر گونه بزرگ نمایی پرهیز شده است .
کاوه مهمترین پروژه های سال آتی را بیش از ۵۰ پروژه شامل جدول گذاری ،آسفالت معابر شهر ،پل رو گذر راه دولت آباد ،ساختمان موزه معاصر دکتر نصیری ، ساختمان تالار ازدواج آسان ، تکمیل ترمینال روستایی ، احداث ساختمان اداری فضای سبز ،احداث پارک راه جواش کف سازی پیاده روها،ساماندهی واحداث اتوبان جاده مرند – جلفا و دهها پروژه دیگر عنوان کرد و گفت : ان اشالله بحول و قوه الهی سال ۹۵ سال تحقق وعده های بود جه ای شاهد افتتاح چندین پروژه مهم شهری خواهیم بود
سرپرست شهرداری مرند اظهار داشت : بسیار خرسندیم که در وقت مقرر و قانونی بودجه سال ۹۵ را تقدیم شورای اسلامی شهر نموده ایم .

tele