براساس این گزارش، خبرنگارما از شهرستان ویژه مرند  گزارش می‌دهد، مر دم رویای ساخت این بیمارستان را کم کم به سریال‌های جذاب ولی غمگین کتاب‌ها و رسانه‌های سمعی و بصری آرزو می‌کنند.                             

 

  •  ضمن عرض خسته نباشید خدمت استاندار محترم آذربایجان شرقی

جناب دکتر پورمحمدی، آیا از قصه پر ماجرا و غمگین بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند خبر داریید که چندین مورد این بیمارستان مراسم کلنگ زنی با دبدبه و انتشار خبر در خبرگزاریها و شبکه های مجازی مردم منطقه دلشون را خشک کرده بودند تا فرجی بالاخره حاصل شده آرزوی چندین ساله ویکی از نیاز های مهم شهروندان برآورده شد،!!!

ولی غافل از اینکه حرکت لاک پشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز وپوز دادن مسئولین محلی برای کلنگ زنی در چندین نقاط از شهر زمین زده شد که آخرین کلنگ در سربالایی کوه داغ امامزاده سی یا همان در جوار زمین های کوی ولیعصر با حضور نماینده وقت و مسئولین به زمین زده شد.

ولی افسوس الان نزدیک به ۱۵ سال است این آرزو در دل شهروندان مرندی تبدیل به کابوس و رویای بسیار غمگین شبیه سریالهای تلویزیونی آنهم به سبک اوشینی درآمده جای کلنگ را نمی توان پیدا کرد فقط تابلوی در بالای سربلندی زمینهای کوی ولیعصر به یادگار مانده ،مردم رویای ساخت این بیمارستان را کم کم به سریال‌های جذاب ولی غمگین کتاب‌ها و رسانه‌های سمعی و بصری آرزو می‌کنند.

غافل از اینکه نه ردیفی دارد ونه اعتباری ،باتوجه به اینکه تنها بیمارستان یکصد تختخوابی به قول شهروندان در مسیر سیل راه اندازی شده ،اگر این بیمارستان را نداشتیم در این روزهای کرونایی که علاوه بر شهروندان به سایر شهرستانها ی همجوار بیمارانی از جمهوری آذربایجان هم از امکانات کم استفاده کامل بهره مند نیستند چشم انتظار مسئولین استانی و شهرستان و نماینده پر تلاش خانم دکتر معصومه پاشا یی نماینده لحظه شماری ودر انتظار مساعدت و تلاش جدی مسئولین ذیربط هستند .

آقای استاندار،متاسفانه در سالهای گذشته بیمارستان رازی مرند با وسعت بیش از یک هکتار را با زمین یکسان ودروسط این بیمارستان تنها ساختمانی احداث کردند انگار در وسط میدان بزرگی یک شاخه گل کاشته باشند ،احداث شده که اگر گذرتان به مرند افتاد حتما پیشنهاد می شود از این بیمارستان که مرکز تخصصی شهید باکری نامگذاری شده بازدید مواردساختمان قصه دراز دارد که بماند تا گزارش بعدی …….!!!!

واما انتظار دراین حوزه، تا شهروندانی که حتی به غیر صندلی های انتظار راهرو های این مرکز اجازه تردد را به بیماران و یا مشکلات بهداشتی را مطرح کنندرا نمی توان حرکت کرد تا ساعتها هم انتظار برای معاینه راهروهای این مرکز سر گردان آدم سالم را مریض می کند چه برسد به بیمار ….؟؟؟

القصه ما تمام نشد باز هم ادامه دارد …..آقای استاندار شهرستان ویژه مرند را در یابید ..‌‌.:؟؟!!


                                    محمد مصطفایی :خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی در مرند