سپاه عاشورا اعلام کرد: شعار مرگ بر آمریکا ریشه در مبانی اعتقادی ما دارد.  ، سپاه عاشورا با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا تصریح کرده است: امام راحل با آن موضعگیری حکیمانه و مقتدرانه‌اش که از تسخیرلانه جاسوسی به انقلاب دوم تعبیر کرده بر عملکرد سیاسی […]

سپاه عاشورا اعلام کرد: شعار مرگ بر آمریکا ریشه در مبانی اعتقادی ما دارد.

 ، سپاه عاشورا با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا تصریح کرده است: امام راحل با آن موضعگیری حکیمانه و مقتدرانه‌اش که از تسخیرلانه جاسوسی به انقلاب دوم تعبیر کرده بر عملکرد سیاسی دانشجویان مهر تایید زدند.

این بیانیه می افزاید: امروز آمریکای جنایتکار و مدعی دموکراسی و حقوق بشر خیال می کند مردم فهیم و بصیر انقلاب اسلامی ایران خیانت‌ها، جنایت‌ها و زیاده خواهی‌های آنان را از آغاز انقلاب با تحمیل جنگ نابرابر، ترور شخصیت‌های سیاسی، دینی و فرهنگی و دانشمندان هسته‌ای، تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی، فتنه سال 88، را از یاد برده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است:  در حالی که 13 آبان بهانه‌ای است که امت ایران اسلامی به ویژه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان، عمق کینه خود را که نسبت به استکبار جهانی در سینه‌هایشان انباشته شده است، ابراز داشته و هر چه فریاد دارند بر سر آمریکا بکشند.

سپاه عاشورا تصریح کرده است: امروز اگر رهبر استراتژیست انقلاب اسلامی ایران سخن از نرمش قهرمانانه در عرصه دیپلماسی به زبان می‌آورند در حقیقت به معنی اتمام حجت برای استکبار جهانی است تا به دنیا ثابت شود که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود.

اینک سپاه عاشورا ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سالار شهیدان ، حضرت امام حسین (ع) و اصحاب با وفایش به تمام مسلمانان جهان اسلام و گرامیداشت تقارن روز عاشورا با روز استکبار ستیزی و دعوت از مردم غیور و استکبار ستیز ایران اسلامی به خصوص خانواده شهدا، جانبازان ، آزادگان و بسیجیان ولایتمدار ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی با شکوه 13 آبان، در راستای به نمایش گذاشتن انزجار، نفرت و خشم مقدس شان اعلام می دارد.

این  بیانیه خاطرنشان کرده است: تا زمانی که استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و روسیاه، از آن همه ظلم و ستمی که در حق مردم مظلوم ایران اسلامی روا داشته، عذر خواهی نکرده و دست از ظلم و جنایت و توطئه علیه مردم مسلمان در سرتاسر جهان بر نداشته است و تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه اقتصادی را مُلغی نساخته و تا غرامت‌های ما را نپرداخته است ما دست از استکبار ستیزی بر نخواهیم داشت و همچنان شعار مرگ بر آمریکا را در  13 آبان طنین‌انداز خواهیم کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: چرا که شعار مرگ بر آمریکا ریشه در مبانی اعتقادی ما دارد و ظلم ستیزی و استکبار ستیزی از آموزه‌های مسلم و غیرقابل تغییر دینی ماست و هر کس که اعتقاداتش ریشه درکربلا داشته باشد، هیچ وقت زیر بار ستم و ذلت نمی‌رود چنانکه ما نیزتا به حال نرفته و نخواهیم رفت و در این راه شاخص اصلی ما مواضع حکیمانه و مقتدرانه رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای(مدظله العالی) است و ما مطیع محض ولی فقیه زمان هستیم و چون ایشان ضمن طرح نرمش قهرمانانه، آمریکا را غیرقابل اعتماد دانسته‌اند.

سپاه عاشورا در بیانیه 13 آبان تصریح کرده است: تا زمانی که استکبارجهانی در رفتار سیاسی خود انعطاف به خرج نداده است ما نیز بر مواضع مقتدرانه خود در مقابل استکبار جهانی مستحکم ایستاده ایم و این ایستادگی را روز 13 آبان، روز ابراز خشم و نفرت علیه مستکبران جهانی با مشت‌هایی گره کرده و فریادهایی رعد آسا به معرض نمایش خواهیم گذاشت و آتش قهرمان را در خرمن بیدادگران تاریخ خواهیم انداخت چرا که ما مفسّران « اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّار وَ رُحَماءُ بَینَهُم » هستیم.