حاج احمد خمینی زمانی گفت: برخی افراد دور من را گرفته اند که بنده را در مقابل حضرت آیت الله خامنه ای قرار دهند که من متوجه شدم و توی دهانشان زدم. به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از پیام مرند/ یادداشت میهمان: روز به روز که به انتخابات خبرگان و مجلس شورای […]

حاج احمد خمینی زمانی گفت: برخی افراد دور من را گرفته اند که بنده را در مقابل حضرت آیت الله خامنه ای قرار دهند که من متوجه شدم و توی دهانشان زدم.

به گزارش اخبار به روز مرند :به نقل از پیام مرند/ یادداشت میهمان: روز به روز که به انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال نزدیکتر میشویم تنور تبلیغات یواشکی و گاه علنی در شبکه های اجتماعی و محافل و یارگیریهای انتخاباتی احزاب نمود آشکارتری بخود میگیرد.
علت اهمیت انتخابات اسفندماه بجهت برگزاری دو انتخاب بصورت همزمان است و هر دو نقش پر رنگی در تحولات اینده داخلی و خارجی ایران ایفا خواهد کرد.
با توجه به حساسیت انتخابات آینده، احزاب مختلف سعی جدی دارند تا به نسبت اقبال و نفوذ خود به تنهایی و یا با ائتلاف با سایر احزاب بطور قدرتمند پای در میدان رقابت گذارند. بی شک نمیتوان صحنه گردانی شبکه های تبلیغاتی معاند نظام را نیز در این میان بر ضد یا به نفع بعضی از احزاب نادیده گرفت . چرا که امید استکبار و دشمنان نظام نیز در رسیدن به نیات خود بستگی به پیروزی یا شکست احزابی است که برای آن سرمایه گذاری میکنند.
مهم ترین حزبی که در داخل ایران مورد طمع و تبلیغ همه جانبه دشمنان نظام واقع گردیده، حزب اصلاح طلبان است. بارزترین اهدافی که قریب به اتفاق اصلاح طلبان در سر می پرورانند را میتوان از لابه لای شعارهای انها در ایام فتنه سال ۸۸ جستجو کرد.
شعارهائی که در آن سیاست خارجی ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اصل ولایت فقیه مورد گستاخانه ترین حملات و هجمه ها قرار گرفت و همین شعاردهندگان بعنوان مردم خداجوی توسط یکی از سران اصلی فتنه نامیده شدند و تا کنون هیچگونه مرزبندی نیز نسبت به آن هتاکان با خود نشان نداده اند.
این در حالیست که عالیجناب معروف در بیانات خود به صراحت گفتند که ما با اسرائیل سر جنگ نداریم و دیگری با نادیده گرفتن اصول ۹۹ و ۹۸ قانون اساسی نظارت استصوابی شورای نگهبان را زیرتیغ نقد برده و گفتند: شورای نگهبان چشم است و چشم نمی‌تواند کار دست را بکند، نظارت و اجرا نباید مخلوط شوند. این حرکت دقیقا یعنی ادامه همان کاری که رئیس دولت اصلاحات در یکی از لوایح دوقلو در زمان مجلس ششم گنجانده بود و هدفی غیر از حذف این نظارت نداشت.
حال با چنین سابقه مشعشعی نیک میدانند که از جایگاه چندان مستحکمی برای پیروزی در انتخابات برخوردار نیستند و برای مصون ماندن از زیر تیغ رد صلاحیتهای وسیع سعی دارند با مذاکره با افراد معتدل سایر احزاب که افکار تقریبا همسو با خود دارند و یا با ائتلافات حزبی ورق را به نفع خود رقم بزنند.
اما ابتکار این بار اصلاحات که سرو صدای زیادی را بدنبال داشته است استفاده ابزاری از بیت امام (ره) بود.
چرا استفاده ابزاری؟ روشن و مبرهن است که صحنه گردان اصلی به میدان کشیدن بیت امام برای فتح مجلس خبرگان رهبری کسی نیست جز عالیجنابی که در خاطرات گذشته خود نافرمانی و گاها نامه های تندی به حضرت امام(ره) داشته است.

نامه ای تحت عنوان« النصیحه لائمه المؤمنین» که در آن انواع تهمتها را به امام (ره) روا داشته و با لحن تندتری ایشان را مورد خطاب قرار داده یا نامه بدون سلام به مقام معظم رهبری بعد از ایام فتنه. رفتار چنین شخصیتی با استوانه و طراح انقلاب چنین شائبه ای را به یقین تبدیل میکند که نام بردن از بیت امام نیز چیزی جز پیاده نمودن آمال چندین ساله خود تحت لوای حمایت از “حسن مصطفوی” نیست.
استفاده از القابی چون علامه از طرف ایشان و یا خمینی جوان و تشبیه ایشان به خورشید بی غروب خمینی در سپهر سیاسی ایران در سایت هاشمی چیزی جز ترغیب ایشان به شرکت و  پر کردن خلا ناشی از ورشکستگی در فتنه ۸۸ نیست.
در قسمتی از یادداشت سایت هاشمی آمده:”بی شک روح آن عزیز سفر کرده از حضور یادگار ارزشمند خود در عرصه مهم انتخابات مجلس خبرگان رهبری بسیار خوشحال است”.
نفس شرکت حسن مصطفوی در انتخابات بطور قطع مورد حمایت اکثریت جامع میباشد اما مسئله مهم افکاریست که ایشان را هدایت و حمایت میکنند. با رصد پیامها و نظرات این روزهای حزب حامی حسن مصطفوی این نتیجه به دست می اید که همان افکار و ایده هائی که زمان حیاط امام مقابل ایشان ایستاده بودند و با نامه های تند و یا با به موزه سپردن افکارایشان سعی در خاموش کردن چراغ این نهضت بودند، این بار نیز با چهره ای بزک شده و عامه پسند و البته با همان افکار، سعی میکنند در پوشش بیت امام به نیات خود جامعه عمل بپوشانند.
جالب است بدانیم کسانیکه به واسطه حمایتهای عالیجناب به مسند قدرت میرسند عرض ارادت خود را با حمله مستقیم به شخص مورد غضب ایشان ابراز میدارند. زمانی با حمله به احمدی نژاد با برچسب رکود و خالی بودن خزانه و زمانی توسط دیگری با این سخن که:اگر روزی تقدیر قرار گیرد و رهبر معظم انقلاب تصمیم بگیرند اختلافات را در همه سطوح در کشور کنار خواهیم گذاشت؛ که سعی در القاء این مطلب است که تصمیمات رهبرانقلاب مانع ایجاد وحدت است.

انچه که مسلم است و اهداف پشت پرده حامیان اوحکایت میکند با شلیک مستقیم به قانون نظارت استصوابی و زیر نقد بردن آن، و با آرزوی به نقد کشاندن امام مسلمین و مطرح کردن شورای رهبری معلوم میشود که هدف غائی انها ایجاد تزلزل در ارکان اصلی نظام و به طور صریح تر عبور از رهبری میباشد و امید است کسانیکه دانسته و یا نادانسته قدم در این ورطه گذاشته اند صراط مستقیم را باز یابند و همچون پدر گرامی خود دست رد بر سینه خناسانبزنند.
اشاره به نمونه هائی نشان میدهد بعد از فوت امام(ره)نیز همین اشخاص و افکار سعی در ایجاد انشقاق و اختلاف بین بیت امام  (ره) و مقام معظم رهبری  (دامت برکاته) داشتند و میخواستند نیات پلید خود را در پوشش بیت امام به اجرا بگذارند.
حاج احمد خمینی: برخی افراد دور من را گرفته اند که بنده را در مقابل حضرت آیت الله خامنه ای قرار دهند که من متوجه شدم و توی دهانشان زدم.
یا: «باید به این احمق‌هایی که می‌گویند آقای خامنه‌ای نباید رهبر شود، گفت “پس چه کسی؟ ” اگر نظر آن‌ها بر روی فلانی است، او که حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارد چه برسد به یک مملکت».
یا: به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند که ایشان موفقیت اسلام و نظام کشور را می‌خواهند. هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون نشوند که دشمن در کمین است.

Capture20 images (19)