به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند به نقل از روابط عمو می شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند ،سید زضا هاشمی ازبین شهرداران استان آذربایجانشرقی بعنوان شهردار نمونه انتخاب ودر مراسمی توسط معاونت عمرانی استانداری آذر بایجانشرقی لوح تقدیر و تندیس دریافت کرد . در این مراسم که در محل استانداری آذر بایجانشرقی ظهر […]

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند به نقل از روابط عمو می شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند ،سید زضا هاشمی ازبین شهرداران استان آذربایجانشرقی بعنوان شهردار نمونه انتخاب ودر مراسمی توسط معاونت عمرانی استانداری آذر بایجانشرقی لوح تقدیر و تندیس دریافت کرد .
در این مراسم که در محل استانداری آذر بایجانشرقی ظهر امروز برگزار می شد اشرف نیا با اشاره به اقدامات چشمگیر شهرداری مرند در جهت توسعه عمرانی و تفریحی شهر مرند در مدت دوسال نیم توانسته با تلاش و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری اقدامات قابل توجهی را در توسعه عمرانی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی جلب نموده و رضایت شهروندان و هر رهگذری را در چشم اناز مبلمان شهری – توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری موفق و عملکرد خوبی داشته ، بعنوان شهردار نمونه استانی در بین شهرداران شهرهای استان انتخاب و تجلیل شد .
گفتنی سید رضا هاشمی همچنین از سوی استاندار آذر بایجانشرقی هم بعلت اقدامات وتلاش های شبانه روزی و تبدیل شهر مرند به کارگاه بزرگ سازندگی لوح تقدیر دریافت نموده و اخیراهم از سوی شورای دورچهارم با آرای قاطع شهردار مرند ابقاءشد.

این موفقیت را به خدمت شهردار پر تلاش و پرسنل زحمت کش شهرداری مرند و اهالی متدین و شریف مرند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای موفقیت هر بیشتر شهردار پر تلاش مرند در جهت توسعه مراکز فرهنگی و عمرانی را خواستاریم.