شروع به کار رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد حسن نژاد   به منظور تسریع در اطلاع رسانی از فعالیت ها ، آخرین اخبار ، ایجاد ارتباط مستقیم با مردم و پاسخگویی به سوالات پایگاه اطلاع رسانی رسمی دکتر محمد حسن نژاد تاسیس گردیده است . به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر ارتباطات […]

شروع به کار رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد حسن نژاد

header

 

به منظور تسریع در اطلاع رسانی از فعالیت ها ، آخرین اخبار ، ایجاد ارتباط مستقیم با مردم و پاسخگویی به سوالات پایگاه اطلاع رسانی رسمی دکتر محمد حسن نژاد تاسیس گردیده است .

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر ارتباطات مردمی دکتر محمد حسن نژاد ، با عنایات حق تعالی و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) همزمان با هفته پژوهش و فناوری به منظور تسریع در اطلاع رسانی از فعالیت ها ، آخرین اخبار ، ایجاد ارتباط مستقیم با مردم و پاسخگویی به سوالات پایگاه اطلاع رسانی رسمی دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم شریف مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی تاسیس گردیده است .

براساس این گزارش این پایگاه اطلاع رسانی  به صورت رسمی آغاز به کار نموده و امید است در پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان های مرند و جلفا مفید و مؤثر واقع شود.

گفتنی است این پایگاه اطلاع رسانی همچنین عملکرد و پیگیری های نماینده محترم مردم مرند وجلفا در مجلس شورای اسلامی را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان قرار می دهد .hasannejad-portal