شهردار بناب مرند گفت: بعداز تامین قیر بسیاری از معابر سطح شهر براساس اولویت آسفالت ریزی می شوند.  به گزارش اخبار به روز مرند :یعقوب بدر نژاد در گفتگو با  خبرنگار ما ضمن اشاره به برنامه ریزی های شهرداری برای آسفالت ریزی معابر سطح شهر بناب مرند گفت: بسیاری از معابر سطح شهر بناب مرند از […]

 شهردار بناب مرند گفت: بعداز تامین قیر بسیاری از معابر سطح شهر براساس اولویت آسفالت ریزی می شوند.

 به گزارش اخبار به روز مرند :یعقوب بدر نژاد در گفتگو با  خبرنگار ما ضمن اشاره به برنامه ریزی های شهرداری برای آسفالت ریزی معابر سطح شهر بناب مرند گفت: بسیاری از معابر سطح شهر بناب مرند از زمان تبدیل به شهر فاقد آسفالت بوده که با تعامل و همکاری شورای اسلامی شهر خوشبختانه در حال آسفالت ریزی این معابر هستیم.

شهردار بناب مرند درادامه گفت: درحال حاضر خیابان شهید رجایی، ۱۶ متری دانش آموز و بلوار شهداء را آسفالت نموده که دیگر معابر تا یک هفته آینده آسفالت خواهد شد.

وی در رابطه با اجرای دیگر پروژه های عمرانی در شهر بناب مرند خاطر نشان کرد: ساختمان آتش نشانی و ساختمان اداری شهرداری را در حال احداث داریم که در صورت تداوم روند اجرایی فعلی در ماه های آینده به بهره برداری خواهند رسید.

بدرنژاد در پایان با اشاره به منابع تامین اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح ها نیز اظهار داشت: بخش قابل توجهی از اعتبارات هزینه شده در این پروژه ها از طریق منابع داخلی شهرداری تامین شده است.