رسول حسین زاده شهردار جدید مرند در نهایت ضمن عرض خیر مقدم خدمت حضار و ارائه بیوگرافی مختصری از فعالیتها و مناصب خود از انتخاب شورای شهر بعنوان منتخبین ۱۳۰ هزار نفر شهروند مرندی تقدیر و تشکر نمود.  به گزارش اخبار به روز مرند :شهردار جدید مرند با اشاره به  تحصیلات دانشگاهی خود ، هر گونه […]

رسول حسین زاده شهردار جدید مرند در نهایت ضمن عرض خیر مقدم خدمت حضار و ارائه بیوگرافی مختصری از فعالیتها و مناصب خود از انتخاب شورای شهر بعنوان منتخبین ۱۳۰ هزار نفر شهروند مرندی تقدیر و تشکر نمود.

 به گزارش اخبار به روز مرند :شهردار جدید مرند با اشاره به  تحصیلات دانشگاهی خود ، هر گونه پیشنهاد غیر قانونی و خارج از چارچوب  از سوی شهردار را برای تصویب در شورای شهر غیر قابل اجرا دانست و اظهار داشت هیچ طرح و پروژه جدیدی در شهرداری مرند اجراء نخواهد شد مگر در صورت نیاز  ضروری شهروندان .

وی در ادامه با بیان اینکه ؛ استفاده از تجارب همکاران شهرداری و بکارگیری نیروهای جوان دارای پتانسیل کاری را از اولویت های اصلی عنوان نمود افزود : ما امیدوارانه و با نگاهی به افق فردا و فرداهایی بهتر وارد میدان عمل شده ایم و هیچ توجهی به گذشته نداشته و دنبال مقصر نخواهیم بود. و با نگاه عالمانه و عاقلانه حرکت و طی مسیر مجموعه شهرداری را سرعت خواهیم بخشید.

حسین زاده همچنین با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارک فجر ۹۴ و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و همچنین ستاد تسهیلات نوروزی ۹۵  اظهار امیدواری کرد که انشا ا…در سایه تعاملهای بین ادارات شهر ،  و همراهی با شورای اسلامی شهر مرند که بنده هم خودم را یکی از این اعضای شورا با ۱۲ نفر سعی خواهیم کرد کلیه اقدامات و نیازهای شهروندا ن با استفاده از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مرند که چشم بینای مردم و مسئولین می باشند شاهد حرکتها و اقداماتی در شان  شهروندان عزیز خواهیم بود .

حسین زاده خاطر نشان کرد : خدمت به مردم وظیفه و رسالت اصلی بنده و کلیه همکاران شهرداری خواهد بود خاطر نشان کرد :بنده بارها اعلام کردم شهر مرند بعنوان شهر ثروتمند و غنی  ولی فقیر مانده است  اظهار داشت : مرند از پتانسیل های عظیم و بالقوه ای  فرهنگی و تاریخی باپیشینه بیش از شش هزار ساله   با عالمان و دانشمندان بزرگ برخوردار بوده اما متاسفانه در طول این سالها از یسیاری امکانات محروم مانده است . مشارکت مردم را در توسعه و عمران و آبادی شهر تاثیر گذار دانست و افزود این مسئولیت امانتی که بدست ما سپرده شده است سعی خواهیم کرد به نحو احص با نگاههای سازنده و برنامه ریزی شهرداری و پرسنل زحمت کش کارمندان و کارگران و مدیران عامل سازمانهای تابعه مشکلات شهروندان عزیز را در عمل تامین و آسایش و آرامش متنوع را ایجاد کنیم

حسین زاده با اشاره به وضعیت مالی شهرداری و بدهی های موجود گفت :  بنده با گذشته چه اتفاقاتی در شهرداری افتاده است ندارم چون قطعا برای ارائه خدمت بیشتر به شهروندان متدین مرندی احساس وظیفه کرده و بعنوان خادم با حسن نیت به این موضوع نگاه خواهیم کرد که این بدهی ها ناشی از عملکرد و فعالیتها و خدمات رسانی به شهروندان ایجاد شده  و در اینگونه موارد قوانین دارد و رسیدگی بر اساس احکام قضایی می باشد که امیدوارم با برنامه ریزی هایی که انجام خواهیم داد بتوانیم بصورت زمان بندی شده  بدهی های پیمانکاران عزیز را طبق زمانبندی  خاص بر تمام مشکلات مالی بصورت قانونی با همفکری حقوق  معوقه پرسنل را با توجه به نزدیکی به آخر سال پرداخت نماییم .

شهردار مرند در خاتمه ایجاد موانع و چاله های شهری در معابر و خیابانها شهر بر اثر بارش برف برای شهروندان مشکلاتی را در روند تردد ایجاد کرده  ضمن عذر خواهی از شهروندان فهیم مرندی گفت :در یک جلسه ضروری که معاونت خدمات شهری برگزار شد مقرر گردید که در این دوروز کلیه چاله ها بصورت شن ریزی موقت اجراءتا در صورت مناسب بودن شرایط آب و هوا در مدت دو هفته کلیه معابر و چاله های شهر آسفالت ریزی خواهد شد.

حسین زاده روز گذشته همچنین بهمراه رئیس شورای شهر و معاونت فنی و خدمات شهری از پروژه میدان امام جواهر و خیابا ن شهید رنجبری (جلفا سابق ) از نزدیک بازدید و بر تسریع این پرژه  ها تاکید نمودند .

۲۱ ۲۲ ۲۴  ۴