♦️#شهردار_مرند از تلاش شبانه روزی عامل خدمات شهری، آتش نشانی و سیما و منظر شهرداری از شب گذشته در جهت جمع آوری خسارت های ایجاد شده در سطح شهر به دلیل وزش تندباد خبر داد. ♦️حسین #کاوه در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به خسارت های وارد شده به شهر مرند براثر وزش […]

 

♦️#شهردار_مرند از تلاش شبانه روزی عامل خدمات شهری، آتش نشانی و سیما و منظر شهرداری از شب گذشته در جهت جمع آوری خسارت های ایجاد شده در سطح شهر به دلیل وزش تندباد خبر داد.

♦️حسین #کاوه در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به خسارت های وارد شده به شهر مرند براثر وزش باد شدید ابراز کرد: کلیه معاونت ها و واحدهای خدماتی شهرداری مرند از جمله معاون خدمات شهری، سازمان سیما منظر و فضای سبز و آتش نشانی از شب گذشته، در سطح شهر حضور دارند.

♦️وی با اشاره به اینکه بنده نیز از ساعت سه بامداد در کنار عوامل شهرداری هستم، خاطرنشان کرد: وزش تندباد به کلیه تابلوهای تبلیغاتی بزرگ و کوچک در سطح شهر #مرند خسارت وارد کرده است، ورودی شهر مرند از طرف #خوی به علت سقوط تابلوهای عظیم تبلیغاتی، راه بندان بود که ساعت ۴ بامداد با تلاش عوامل خدمات شهری رفع شد.
♦️کاوه اظهار کرد: چندین درخت تنومند به کلی از ریشه شکسته و ایجاد راه بندان کرده بودند که به همت عوامل آتش نشانی برش زده و از سطح خیابان ها جمع آوری شدند.

♦️شهرداری مرند همچنین تاکید کرد: المان ها و تابلوهای شکسته شده در سطح شهر و زباله هایی که به علت بارش باران از داخل جوی ها به سطح خیابان ها آورده شده بود، بامداد امروز جمع آوری شد و تا ظهر امروز، کلیه موانع که به علت وزش باد در سطح مرند وجود دارد، جمع آوری شده و این عملیات به اتمام می رسد.

♦️وی گفت: سه دیوار قدیمی نیز کاملا ریزش کرده بود که توسط گزارش های مردمی مطلع شده و نسبت به جمع آوری آوار اقدام شد.

♦️کاوه با اشاره به اینکه عوامل شهرداری مرند در حال تخمین خسارت هستند، تصریح کرد:

♦️ خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم اما بیشترین خسارت ها مربوط به کنده شدن یا شکسته شدن تابلوهای تبلیغاتی مغازه دارن است.

♦️شهردار مرند در پایان از مردم خواست هرگونه مشکلات و یا راه بندان به علت وزش باد شدید را هر چه سریع تر از طریق #سامانه ۱۳۷ خدمات شهری و ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع دهند.

♦️گفتنی است، برق مناطق مختلف مرند نیز از شب گذشت تا سحرگاه امروز قطع بود، نیروهای اداره برق شهرستان مرند نیز از نخستین ساعات شب گذشته، در حال رفع مشکلات بودند.