سید رضا هاشمی شهردارمرند با اعلام این مطلب درگفتگو با خبرنگار ما گفت : مردم قدر شناس مرند منتظر انجام کارهای بیشتر و زیربنایی‌تری باشند، چرا که امور انجام شده جزو وظایف ماست و یک سری کارهای پیش پا افتاده بوده است، ولی سال ۹۴ پروژه‌های کلانی که درخورشهروندان فهیم مرند باشد را کلید می‌زنیم. […]

سید رضا هاشمی شهردارمرند با اعلام این مطلب درگفتگو با خبرنگار ما گفت : مردم قدر شناس مرند منتظر انجام کارهای بیشتر و زیربنایی‌تری باشند، چرا که امور انجام شده جزو وظایف ماست و یک سری کارهای پیش پا افتاده بوده است، ولی سال ۹۴ پروژه‌های کلانی که درخورشهروندان فهیم مرند باشد را کلید می‌زنیم.

وی از آغاز عملیات ساخت پایانه مسافربری در سال آینده خبر داد و گفت: بعد از ماهها و سالها در نهایت موضوع واگذاری زمین ترمینال جدید به شهرداری نهایی شد و صورتجلسه واگذاری زمین امضا گردید که سال آینده کار ساخت و ساز این ترمینال آغاز خواهد شد.

هاشمی تصریح نمود: بناداریم ترمینال جدید مرند یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین ترمینال های شمال ‌غرب کشور باشد که عملیات ساخت آن از اوایل سال ۹۴ شروع می شود.

شهردار مرند با اشاره به اینکه شهر مرند و مردم شریف مرند لایق بهترین ها هستند گفت: ترمینال موجود به هیچ وجه در شان مردم شریف مرند نیست و بنده از اول آغاز فعالیت در جایگاه شهرداری مرند، پیگیر این موضوع بوده ام منتها مشکل واگذاری زمین وجود داشت که شکر خدا این مشکل رفع گردید و زمین مورد نظر برای احداث ترمینال جدید طی صورتجلسه ای به شهرداری واگذار شد.

هاشمی در خاتمه افرود: باساخت  ترمینال جدیدعلاوه بر کاهش ترافیک درون شهری ، امکانات اولیه از قبیل، استراحت گاه ها ،سرویس های بهداشتی ، سایبان و … نیز ساماندهی و مناسب سازی و استانداردهای موردنظر درترمینال جدیددر خصوص تکریم مسافرین بطور کامل رعایت خواهد شد .