پروژه جواهر مرند هیج گونه مشکل و خسارتی به بنای تاریخی مسجذ جامع وارد نخواهد کرد با توجه به آغاز مرحله سوم پروژه عابر گذر تجاری جواهر از روز شنبه ۲۴ آبان ماه سال جاری ، خیابان شهید رجایی برای خاک برداری در حد فاصل مرگز شهر الی نرسیده به مسجد جامع ، ورودی درب […]

با توجه به آغاز مرحله سوم پروژه عابر گذر تجاری جواهر از روز شنبه ۲۴ آبان ماه سال جاری ، خیابان شهید رجایی برای خاک برداری در حد فاصل مرگز شهر الی نرسیده به مسجد جامع ، ورودی درب دوم ساختمان شرداری مسدود شده است.

با آعاز این عملیات ، پیامکی تحت عنوان (حفاریهای شهرداری مرند برای ساخت پروژه جواهر مرند در جنب مسجد جامع مرند ، تنها باقی مانده هویت تاریخی شهر را تهدید می کند. لطفا اطلاع رسانی کنید.) به گوشیهای تلفن همراه شهروندان ارسال شده است و حتی این بحث به وایبر نیز کشیده است.

سید رضا هاشمی شهردار مرند در گفتگو با خبرنگار ما در مرند اظهار داشت  : پروژه بزرگ جواهر مرند در چهار خیابان منتهی به میدان امام اجرا خواهد شد و لازم به توضیح است قبل از تصویب و اجرای پروژه از تمامی نهادهای زیربط مجوز های لازم اخذ شده است.

شهردار مرند در ارتباط با پیامک فوق گفت : متاسفانه عده ای انگشت شمار ،که با پیشرفتهای عمرانی در شهر مرند منافع خود را در خطر دیده اند ، شروع به فرافکنی می کنند و این گونه افراد در نزد مردم مرند شناخته شده هستند و لازم به توضیح بیشتر نیست.

این گونه افراد مطمئن باشند با این فرافکنی های نخ نما ، عزم مدیریت شهری را در راه عمران و آبادانی و خدمت هر چه بیشتر به مردم قدر شناس مرند سرعت می بخشند.

شهردارمرند در ادامه گفت : پروژه جواهر مرند هیج گونه مشکل و خسارتی به بنای تاریخی مسجد جامع وارد نخواهد کرد و حتی فاصله فنی از این بنای تاریخی لحاظ شده و تدابیر لازم در این ارتباط اتخاد گردیده است.

سیدرضا هاشمی در پایان سخنان خود از صبر و بردباری مردم مرند در ارتباط با عملیات اجرایی پروژه جواهر مرند تشکر کرد و گفت : بهترین پاداش برای مدیریت شهری رضایت مردم هست و ما با حمایت مردم فهیم و آگاه مرند شاهد افق روشنی در راستای عمران و آبادانی شهر مرند خواهیم بود.  

منبع :روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی مرند

IMG_0037 ۱۱۲۲ ۸۴_۳