گفتگوی ویژه شهردار مرند در حاشیه  ارائه بودجه سال ۹۴ شهرداری به شورای شهر شهردار مرند: بودجه سال ۹۴ و البته بودجه سال ۹۳ نیز برحسب نیازهای شهر مورد مطالعه و اینک پیشنهاد میگردد که کار بررسی برعهده شورای محترم است. سید رضا هاشمی در ادامه افزود برای توسعه عمران و آبادانی شهر با تعاملی […]

گفتگوی ویژه شهردار مرند در حاشیه  ارائه بودجه سال ۹۴ شهرداری به شورای شهر

شهردار مرند: بودجه سال ۹۴ و البته بودجه سال ۹۳ نیز برحسب نیازهای شهر مورد مطالعه و اینک پیشنهاد میگردد که کار بررسی برعهده شورای محترم است.

سید رضا هاشمی در ادامه افزود برای توسعه عمران و آبادانی شهر با تعاملی که بین اعضای شورای اسلامی و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی با حمایتهای معاون استاندار آذر بایجانشرقی و فرماندار شهرستان ویژه  مرند – حجت السلام نعمت زاده امام جمعه و دکتر حسن نژاد ،نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شاهد تحولات عظیمی در بخش جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای شناساندن هویت و فرهنگ تاریخی و گردشگری  و بهداشت خواهیم شد .

شهردار مرند همچنین با  اشاره به ارائه بودجه سال ۱۳۹۴گفت :در تحقق بودجه ۹۳ حتی یک ریال هم وام دریافت نکرده ایم در حالیکه خیلی از شهرداری ها متوسل به دریافت وام میشوند. حتی یک قطعه از املاک شهرداری را تاکنون به فروش نرسانده ایم و تاکنون منتظر مانده ایم تا  این دارایی ها ارزش افزوده داشته باشند که البته برای اجرای طرح های بزرگ در سال آینده بخشی از املاک به فروش میرسد.

وی گفت این  نتیجه سرمایه گذاری در این مدت  و همراهی مردم بزرگوار شهر و همدلی بین مسئولین و تلاش شبانه روزی خادمان مردم در شهرداری است که تاثیرات آن را در سال اینده و سالهای آتی خواهیم دید.

هاشمی گفت شهرداری در این مدت در کنار انجام این همه پروژه با برنامه ریزیهای انجام شده و کارشناسی  و ایجاد بسترهای لازم برای توسعه هر بیشتر شهر مرند که مردم متدین این شهر بیشتر ازاینها مستحق ارائه خدمات است  ، برای شوراها و شهرداران آینده هیچ بدهکاری باقی نماند و در واقع هزینه ها را نقدی پرداخت کرده است.

شهردتار مرند اظهار داشت بودجه عادلانه است و پروژه هایی در نظر گرفته شده است که واقعاً نیاز شهر می باشد و از  اعضای شورای شهر خواست  تا در تصویب این بودجه همچنان شهرداری را در ارائه خدمات بیشتر که هم خواسته شورای شهر و شهروندان می باشد  برای آغاز  واجرا در اختیار شهرداری قرار گیرد.

کل بودجه پیشنهادی سال ۹۴ شهرداری مرند با سازمانهای تابعه: ۱۵۶۳۳۷۴۹۸۷ هزار ریال