شهردار مرند در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب افزود: آسفالت ریزی خیایان ها و معابر شهر مرند  از مهمترین برنامه ها و اولویت های  شهرداری مرند است که از چندین ماه  گذشته آغاز شده و تا آخر فصل کاری ادامه خواهد یافت. سید رضا هاشمی افزود: در حال حاضر بخش عمده‌اي از […]

 شهردار مرند در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب افزود: آسفالت ریزی خیایان ها و معابر شهر مرند  از مهمترین برنامه ها و اولویت های  شهرداری مرند است که از چندین ماه  گذشته آغاز شده و تا آخر فصل کاری ادامه خواهد یافت.

سید رضا هاشمی افزود: در حال حاضر بخش عمده‌اي از خيابان‌ها، معابر اصلي و مركزي شهر و نيز محلات و خيابان‌هاي فرعي تحت پوشش طرح نوسازي و اصلاح آسفالت قرار گرفته‌اند که از جمله آسفالت ریزی اساسی خیابان های چای کنار قیام و خیابان شهداء  در حال اجراست و اجراي اين طرح به تناوب در ديگر مسيرها ، خيابان‌ها ، معابر و محلات شهر مرند نیز ادامه خواهد داشت.

وی گفتد: شهرداری  مرند در آسفالت ریزی خیابان ها  به  بحث رعایت نکات فنی توجه ویژه ای داشته و طی دستورالعمل هایی تأکیدات لازم را در خصوص اعمال و رعایت این دستورالعمل ها و اصول فنی ابلاغ کرده و در حال حاضر اجرای طرح آسفالت اساسی با رعایت دقیق موازین فنی انجام می گیرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: اجراي طرح آسفالت ریزی  شهرداری مرند در راستاي توزيع عادلانه خدمات و نيز گسترش خدمات با تمام توان خود برای رسیدن به این هدف تلاش می کند.

شهردار مرند در خاتمه با اشاره به رضایت مندی و جلب مشارکتهای مردمی در اجرای طرحهای عمرانی گفت :  متاسفانه در برخی از مواقع شاهد هستیم برخی ازشرکت ها ی خدمات رسان بعد ازآسفالت ریزی توسط شهرداری مرند، شروع به حفاری در معابر و خیابان ها می کنند، که این امر باعث نارضایتی شهروندان و بروز مشکلات متعدد برای شهرداری می شود.

منبع :سایت خبری روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند

sahrdar-2 77_3 82_2 96_1