به گزارش اخبار به روز مرند :، همزمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، مراسم تجلیل از کارکنان جانباز شهرداری مرند با حضور سیدر رضا هاشمی شهردار مرند ، روکا رییس شورای اسلامی شهر مرند و حق جو عضو شورای اسلامی شهر مرند و جانبازان در محل […]

به گزارش اخبار به روز مرند :، همزمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز ، مراسم تجلیل از کارکنان جانباز شهرداری مرند با حضور سیدر رضا هاشمی شهردار مرند ، روکا رییس شورای اسلامی شهر مرند و حق جو عضو شورای اسلامی شهر مرند و جانبازان در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.

سید رضا هاشمی شهردار مرند در ابتدای این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه ، شهامت و شجاعت ایثارگران را در دوران دفاع مقدس، ستود و تصریح کرد: جانبازان در تمام دوران زندگی و در هر سمت و منصبی که باشند با همان روحیه دوران دفاع مقدس همچنان در سنگر کار و سازندگی کوشا هستند.

شهردار مرند خاطر نشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون تمامی موفقیت ها را مدیون رشادت و شجاعت شهدا و جانبازان هستیم و خدمت به خانواده شهدا و جانبازان تنها یک وظیفه اداری و سازمانی نیست بلکه یک عشق و علاقه ذاتی است.

وی با اشاره به نقش ویژه جانبازان در تامین رفاه و آسایش امروز جامعه ایران گفت: امنیت امروز ما ماحصل ایثارگری های جانبازان عزیز است.

هاشمی یکی از ملاک های ایمان را وفای به عهد دانست و گفت: جانبازان و شهدا نشان داده‌اندکه به عهد خود در برابر جامعه پایبندند و انتظار می رود بتوانند با برقراری ارتباط مناسب با جوانان این پایبندی به عهد را به نسل امروز هم منتقل کنند.

شهردار مرند در خاتمه گفت : انتظار می رود جانبازان همانند دوران دفاع مقدس در دیگر صحنه های اجتماعی هم همان میزان فداکاری و ایثار را از خود نشان دهند.

جانبازان با تحمل سختی‌های جسمی وروحی بعنوان ذخیره های ارزشمند دانشگاه جهاد 

علی روکا رییس شورای اسلامی شهر مرند نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت : جانبازان به عنوان ذخیره‌های ارزشمند دانشگاه جهاد وارد میدان مبارزه با دشمنان شده و با خداوند متعال معامله کردند.

روکا با اشاره به اینکه جانبازان با تحمل سختی‌های دنیایی در مسیر حضرت ابوالفضل العباس (ع) حرکت کردند، اظهار داشت: در نتیجه حرکت آنان در مسیر حق، نصرت الهی نازل و کشور از هشت سال دفاع مقدس سربلند و پیروز بیرون آمد.

وی افزود: جانبازان با اهدای سلامتی خود در مقابل عزت ایران با خداوند معامله کرده و درس ایثار و استقامت را به نسل جوان دادند.

نگاه ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر به جانبازان وشهدا

حق جو جانبار و عضو شورای اسلامی شهر مرند نیز در این مراسم گفت : امروز شهرداری مرند به همراه شورای اسلامی شهر مرند توجه ویژه‌ای به جانبازان وشهدا و خانواده آنها در شهرستان مرند دارند که در این خصوص باید از شهردار پر تلاش و مردمی جناب آقای حاج سید رضا هاشمی تقدیر و تشکر ویژه کرد.

در ادامه این مراسم مسائل و مشکلات جانبازان شهرداری مرند بررسی و شهردار مرندنسبت به رفع مشکلات آنها قول پیگیری داد.

در پایان این مراسم ، با اهداء هدیه و لوح سپاس از مقام شامخ جانبازان شهرداری مرند تجلیل شد.

منبع :روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند

۴۵۶۷   ۰۰۰۶۶۶۵ ۱۳۹۴۰۳۰۳۰۰۰۳۶۴_PhotoL   shardari-300x200 ۱_۰۰۰۶۶۶   ۰۰۰۴۵ ۰۴۴۴   ۰۰۰۰۵۷۴ ۰۰۰۰۶۷۶   ۰۰۰۰۷۶۵