از امروز صداي شما هميشه در كنار شما و همگام با مسئولين مشكلات و نيازهاي شهروندان را ضبط واز مسئولين دستگاههاي اجرايي پيگيري خواهد شد . شهروندان مي توانند هر گونه پيشنهاد و يا انتقادات خودشان را در مورد توسعه و عمرانم وآباداني منطقه با شماره تلفن 2234556-0491و يا با شماره09147882571پيامك بفرستيد سوال از شما […]

از امروز صداي شما هميشه در كنار شما و همگام با مسئولين مشكلات و نيازهاي شهروندان را ضبط واز مسئولين دستگاههاي اجرايي پيگيري خواهد شد .
شهروندان مي توانند هر گونه پيشنهاد و يا انتقادات خودشان را در مورد توسعه و عمرانم وآباداني منطقه با شماره تلفن 2234556-0491و يا با شماره09147882571پيامك بفرستيد سوال از شما پيگيري توسط صداي آشنا .

*************************************************************8.

مهندس مصطفوي :باسلام و تشكر از اطلاع رساني دقيق و شاف شما خواهشمند آخرين وضعيت تعاوني را مسئولين براي اين سپرده گزاران مشخص كنند ،چرا كه مردم به گفته مسئولين اميدوارند تاكنون كه هيچكونه اقدامات جدي و عملي كه سپرده گزاران بتوانند به حق حقوق خودشان برسند ما نديديم .
ضمن تشكر از پيگيريهاي نماينده محترم مرند در مجلس لطف كرده معاون استاندار و فرماندار وي‍ژه و دادستان محترم توضحيات لازم براي مردم روشن و شفاف سازي كنند مردم علافند و لي متخلفين آزادانه به هر كاري دست مي زنند من و امثال بنده و قشر فرهيخته فرهنگي كه در اين تعاوني سپرده گزار و سرمايه مان را در آين تعاوني داريم بلاخره به محض رضاي خدا كاري انجام بدهند ولااقل يك روز به شعبه مراجعه و ببينند اين مردم يعني سپرده گزارن با چه مشكلاتي دست و پنجه مي زنند و اين نه در شان شهر و نه در شان تعاوني كه نام فرهنگي را يدك مي كشد نيست ….
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
صداي آشنا :چشم آقاي مهندس مصطفوي حتما به اطلاع مسئولين ميرسانيم :لازم به توضيح است كه بنده مستقيما با نماينده محترم در اين مورد صحبت كردم و ايشان به هيئت مديره قبلي هشدار دادند و افرادي هستند كه مانع ادغام اين تعاوني و حل مشكل سپرده گزان مي شوند ،كه در صورت لزوم با حكم دادستاني اين افراد را معرفي واموالشان را توقيف خواهد شد .ولي باز هم پيگير هستيم منتظر خبرهاي خوشي باشيد .

*************************************************************.

سلام صداي آشنا من يكي از شهروندان و جزءبيمه شد ه گان تامين اجتماعي شهرستان مرند هستم شما را به خدا از وضعيت اين در مانگاه گزارش تهيه كنيد با اين فضاي كم و ازدحام مراجعه كنندگان جايي براي انتظار بيماران نيست وبا اينكه مردم از هزينه هاي درمانگاهها و پزشكان بخش خصوصي قادر به تامين نمي باشند با اين مشكلات اقتصادي لااقل اين در مانگاه را به بيمارستان و هر چه كه خودشان مي خواهند شبانه روزي كنند چرا كه تنها بيمارستان مرند قادر به پاسخگويي نياز هاي بهداشتي با امكانات كم نبوده واز طرفي هم آن بيمارستان جديد را ازروزي كه افتتاح شده درب هاي بيمارستان همچنان بسته ايت چرا مسئولين بي تفاوت هستند ؟ ….

*************************************************************.
شهروند با شماره.8712….0938بار ارسال پيامي گفتند .
باسلام صداي مردم به درد مردم دعوا نمي كند ،درد مردم و بگو تعاوني فرهنگيان بيا پيگير شو .

صداي آشنا شهروند محترم شما از كجا مي دانيد كه ما پيگير نيستيم ،همشهري گرامي من خبرنگار اگه بيام به تعاوني با كدام مسئولي صحبت كنم و يا كداميك از سپرده گزاران محترم حاضرند مشكل خودشان را بيان كنند …. شما مطمئن باشيد هر لحظه پيگير اين موضوع هستيم و انشاله بزودي شاهد خبرهاي خوشي خواهيم شد .