فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری عامل انتشار تصاویر مستهجن در شبکه اجتماعی تلگرام در این شهرستان خبر داد. به گزارش اخبار به  روز  مرند:به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی طاحونی گفت: عوامل پلیس فتا این فرماندهی در پی رصد و کنترل شبکه های اجتماعی به صفحه ای با مشخصات معلوم در […]

 

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری عامل انتشار تصاویر مستهجن در شبکه اجتماعی تلگرام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اخبار به  روز  مرند:به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی طاحونی گفت: عوامل پلیس فتا این فرماندهی در پی رصد و کنترل شبکه های اجتماعی به صفحه ای با مشخصات معلوم در فضای مجازی برخورد کردند که اقدام به انتشار تصاویر مستهجن و غیر اخلاقی در پروفایل خود در شبکه اجتماعی تلگرام می کرد لذا بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود : پس از بررسی های تخصصی و مستندبرداری از تمام محتویات مجرمانه پروفایل مذکور، نسبت به شناسایی صاحب آن پرداخته و در اثنای بررسی ها مشخص شد صاحب و ایجاد کننده پروفایل مورد نظر در شهرستان مرند اقامت دارد.
سرهنگ طاحونی گفت : در تحقیقات گسترده عوامل پلیس فتا و با هماهنگی مقام قضایی، متهم طی عملیاتی، دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.
وی ادامه داد : متهم با مشاهده مستندات و محتویات پروفایل خود اعم از استعلامات انجام گرفته از شرکت مخابرات و تصاویر و محتوای مجرمانه ضمن قبول اتهام خود به موارد ذکرشده اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان مرند، به متخلفان فضای سایبری هشدار داد هرگونه ترویج مطالب غیراخلاقی در بستر اینترنت که موجب انحراف و گمراهی شهروندان شود، از چشمان تیزبین پلیس فتا پنهان نخواهد ماند و گردانندگان این سایت ها در کمترین زمان ممکن شناسایی و تحویل مراجع قضایی می شوند.

download (1)        download