به گزارش اخبار به روز مرند :مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، مزار شهدا  ی شهر مرند  در محل باغ زضوان این شهر غبار روبی و عطر افشانی شد . در آیین معنوی که با حضور امام جمعه  ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، شهردار و […]

به گزارش اخبار به روز مرند :مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، مزار شهدا  ی شهر مرند  در محل باغ زضوان این شهر غبار روبی و عطر افشانی شد .

در آیین معنوی که با حضور امام جمعه  ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، شهردار و اعضا شورای شهر ، بخشدار محترم مرکزی ،فرماندهان نیرو های نظامی و انتظامی ،روحانیون محترم ، خانواده های معزز شهدا ، روسای محترم ادارات و اقشار مختلف مردم برگزار شد ، با جرای گروه موزیک پادگتم شهید اشراف مرند  یاد و خاطره شهدا هشت سال دوران دفاع مقدس گرامی داشته شد .

در این آیین با شکوه که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان مرند  برگزار شد، حاضران با قرائت فاتحه و گلباران مزار شهدا با آرمانهای  مقذس خضرت امام و شهیدان تجدید پیمان  و  بر تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری  تاکید نمودند .

این آیین همزمان با شهر مرند در سایر شهرها ( کشکسرای – زنوز – بناب مرند – یامچی) برگزار شد.

۴۱۹  ۵۱۴  ۸۵  ۷۷  ۳۲۴  ۲۳۲  ۱۵۸