مراسم معارفه بخشدار یامچی با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، روحانیون معزز و اعضا محترم شورای اداری شهرستان در محل بخشدار یامچی برگزار شد . در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اینکه مردم آذربایجان […]

مراسم معارفه بخشدار یامچی با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری ، معاون استاندار آذربایجان شرقی ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، روحانیون معزز و اعضا محترم شورای اداری شهرستان در محل بخشدار یامچی برگزار شد .

4

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اینکه مردم آذربایجان شرقی در استقبال از ریاست محترم جمهور سنگ تمام گذاشتند اظهار داشت: مردم آذربایجان شرقی و بالخص اهالی خوب شهرستان مرند و یامچی در استقبال از ریاست جمهور محبوب کشورمان با حضور بی نظیر خود به شعار رهبر فرزانه انقلاب ( دولت و ملت ، همدلی و همزبانی ) عمل کردند .

تقی کرمی با اشاره به مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به استان گفت: رهاورد سفر رئیس جمهور به استان تصویب ۳۲ مصوبه است که به صورت حتم ۳ مصوبه مختص شهرستان مرند می باشد که می توان به تامین آب شرب ، تکمیل دانشکده فنی، ارتقا نمایندگی آموزش و پرورش یامچی به اداره ، تکمیل شهرک دامپروری و …اشاره کرد .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت منابع بودجه ای شهرستان مرند گفت: سطح و مقام توزیع اعتبارات شهرستان در استان در ردیف سوم است و جهت گیری دولت در سال جاری بر اتمام پروژه های نیمه تمام است .

5

در ادامه این مراسم استاد رحیمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی طی سخنانی با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: در سال همدلی و همزبانی مسئولین با بیطرفی و پاکدستی و حضور پر رنگ مردم شاهد انتخاباتی پر شور خواهیم بود و باید افرادی انتخاب شوند که حافظان منافع نظام و کشور باشند .

وی افزود : با مدیریت مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران شاهد ثبات و امنیت در کشور هستیم که این دستاورد دولت و رهنمود های مقام معظم رهبری است.

استاد رحیمی گفت: تحول در نظام سلامت و پوشش بیمه همگانی سلامت از دیگر اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است و پویایی سیاست خارجی نیز برگ زرینی در کارنامه درخشان دولت است .

2

در ابتدای این مراسم هادوی امام جمعه شهر یامچی گفت: مقام و مسئولیت فرصتی از جانب خداوند متعال است و این مقام باید در برابر مردم و مشکلات پاسخگو باشد .

در ادامه طی حکمی از سوی وزیر محترم کشور جناب آقای علیرضا فرزان به عنوان بخشدار یامچی معرفی شد .

6

1منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه مرند