علی امیری راد بحشدار جدیدبخش مرکزی شهر ستان مرند معرفی شد

  پرینت
علی امیری راد بحشدار جدیدبخش مرکزی شهر ستان مرند معرفی شد
شناسه خبر : 18354 | تاریخ انتشار : 09 اکتبر 2014 - 1:38 | 454 بازدید | تعداد دیدگاه : دیدگاه‌ها برای علی امیری راد بحشدار جدیدبخش مرکزی شهر ستان مرند معرفی شد بسته هستند | ارسال توسط :

در جلسه شورای اداری شهرستان مرند که عصر روز گذشته16مهر ماه با حضور مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در محل فرمانداری مرند برگزار شد تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند علی امیری راد را بعنوان بخشدار جدید مرکزی مرند که حکم ایشان از سوی وزیر کشور  صادر شده بود ،معرفی و از […]

در جلسه شورای اداری شهرستان مرند که عصر روز گذشته16مهر ماه با حضور مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در محل فرمانداری مرند برگزار شد تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند علی امیری راد را بعنوان بخشدار جدید مرکزی مرند که حکم ایشان از سوی وزیر کشور  صادر شده بود ،معرفی و از خدمات 32 ماهه علی کوهکمری بخشدار سابق مرکزی مرند تقدیر شد .

متن کامل سخنان امیری راد در جلسه معارفه به شرح ذیل انتشار میگردد ،امید آن میرود که در دولت تدبیر و امید برای خدمت به اسلام ومردم شریف شهرستان مرند مخصوصا مناطق روستایی مایه تداوم عمران و آبادانی باشیم :

بسم الله الرحمن الرحیم :

خدمت دوستان وسروران ارجمند ،میهمانان گرامی ومدیران اجرایی شهرستان مرند  سلام عرض می کنم.همچنین سلام ودرود می فرستم به ارواح طیبه شهدا وامام راحل واز خداوند منان می خواهم که ما را ادامه دهنده راه منیرشان قرار دهد. و ارزوی سلامتی و طول عمر بابرکت برای مقام معظم رهبری دارم. و عرض سلام و ارادت دارم خدمت همراهان دولت و تبیر امید شهرستان مرند.

کارگزاری دولت تدبیر و امید افتخار بزرگی هست که امروز نصیب بنده می گردد وخداوند بزرگ را از این بابت شاکرم و از التفات واعتمادی که معاون استانداری و فرماندارویژه و محبوب وپرتلاش شهرستان مرند ، جناب آقای مهندس کرمی در انتخاب اینجانب به بخشداری مرکزی شهرستان به خرج داده اند بی نهایت سپاسگذارم و وظیفه خود می دانم که از ایشان و استاندار محبوب و سایر مسئولین استانداری  بویژه اداره کل سیاسی استانداری محترم ؛ جناب دکتر استادرحیمی تشکر وقدردانی نمایم.

و به نوبه خود از تلاشهایی که برادر بزرگوارم آقای کوه کمری در ایام خدمت در این سمت از خود نشان داده اند سپاسگذاری می کنم وبرای ایشان در سنگرهای دیگر خدمت رسانی   آرزوی توفیق وکامیابی می نمایم.

پارسال در بهمن ماه در مکالمه تلفنی که با جناب استاد رحیمی داشتم ازبرخی مشکلات شهرستان از جمله مشکل تعاونی فرهنگیان و شفامهر و وضعیت نابسامان کارخانه تبریز کف ابراز نگرانی نمودند . وما امروز در کمتر ازیک سال با مدیریت فرزند شایسته این شهرستان جناب مهندس کرمی وهمراهی سایر مسئولین ؛به خصوص نماینده محترم و پرتلاش شهرمان   هرسه مشکل فوق را که بنوبه خود به بحران تبدیل شده بودند  پشت سر گذاشته ایم .بقول دوستان کلید تدبیر و امید در قفل های شهرستان خوب چرخیده است.به امید روزی که تمامی مشکلات و قفل های شهرستان با کلید تدبیر باز شوند و شاهد رشد و توسعه روزافزون منطقه باشیم.

اولویت محوری دولت محترم تدبیر وامید در حوزه سیاست داخلی

– خارج کردن کشور از شرایط رکود تورمی

– ایجاد انگیزه وامید در میان تولید کنندگان خرد وکلان برای افزودن شتاب در مسیر رشد وتوسعه واشتغال پایدار است.

بطورحتم صفوف اصلی پیاده سازی راهبردهای دولت درهمه حوزه ها؛فرمانداری ها وبخشداری هاست.

جامعه هدف خدمت رسانی بخشداری مرکزی مرند در ۲ حوزه

الف -شهری:از بایت امنیتی و سیاسی و ب- روستایی: کلی وراهبردی و در حد سیاستهای کلان می باشد. و حدود ۴۰ درصد از ساکنین شهرستان در این حوزه قرار دارند.

نظام مقدس جمهوری اسلامی گام های بلندی برای محرومیت زدایی وخدمت رسانی به روستاها برداشته است که در نتیجه آن اقشار زحمت کش روستایی طعم شیرین خدمت رسانی دولت مردمی را در ادوار مختلف چشیده اند. امروز اکثر روستاها ما   از نعمت راه   و گاز و برق و تلفن و بهداشت و آموزش و… بهره مند هستند.

با این حال با گذشت زمان نیازها و اولویت های جدیدی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم بویژه در نقاط دور از مرکز ایجاب می کند که پاسخگویی به آنها اولویت اصلی دست اندرکاران اجرایی شهرها وبخشها باید قرار گیرد.برای دسترسی به نقطه مطلوب در ابتدای امر برنامه های عملیاتی و اجرایی منطبق بر برنامه های دولت منتخب ودر ادامه همیاری وهمکاری اقشار وصنوف مختلف کشور با دستگاه های اجرایی مورد نیاز است.

امروز مشکل اساسی روستائیان منطقه ما   ۱-   کم ابی  و ۲- مشکل اشتغال است.

در مورد مقابله با کم آبی تغییر الگویی کشت و نحوه ابیاری بسیار ضروری به نظر می رسد.

و در مورد بیکاری امروز اکثر جوانان روستایی ما برای گذران زندگی و معاش و تشکیل خانواده مجبور به مهاجرت به شهرها می باشند و همه حضار بیشتر از بنده واقفند این امر چه صدماتی کوتاه مدت و بلند مدتی بدنبال خواهد داشت و با این روند شاید بعد از چندین سال برخی از روستهای ما خالی از سکنه باشند.

در این شرایط که کشور تحت همه جانبه ترین وظالمانه ترین تحریم های اقتصادی قرار دارد ، استفاده از ظرفیتهای داخلی ورفع تنگناها ؛ روحیه واراده وهمتی مضاعف می خواهد. و طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید مدیریتی جهادی با عزمی ملی اتفاق بیفتد.

اینجانب در فرصتی که برای خدمت رسانی در سنگربخشداری مرکزی شهرستان خواهم داشت ،

تمام توان و استعداد وظرفیت خود را برای اجرایی کردن سیاست های دولت در حوزه تحت ماموریت بر اساس برنامه ای عملیاتی پی خواهم گرفت که فرماندار پرتلاش شهرستان تدوین کرده وملاک عمل حوزه های اجرایی قرار داده اند. در این راستا علاوه بر تلاش همکارانم در بخشداری مرکزی، به راهنمایی بزرگان ونخبگان منطقه و روحانیون معظم نیازمندم.

مشارکت فعالانه شواراهای روستایی و دهیاری ها در تسهیل امر خدمت رسانی نقشی کلیدی دارد که امیدوارم بتوانم با ایجاد جوی دوستانه وهمدلانه از ظرفیت وتوانایی این نهادهای مردمی وبومی نهایت استفاده را بنمایم.

در کلام آخر نیز از خداوند متعال عاجزانه می خواهم که در مجالی که برای تلاش در جهت تحقق آرمانهای نظام اسلامی در اختیار اینجانب قرار گرفته است یاریم نماید ودر مقابل این مردم شهید داده و سختی کشیده شرمنده ام نکند.

                  خدایا چنان کن سرانجام کار                 تو خوشنود باشی و ما رستگار

بیوگرافی علی امیری راد بخشدار جدید مرکزی شهرستان مرند:

علی امیری راد متولد ۱۳۵۲ در شهر مرند ، دارای مدرک کارشناسی علوم زیست شناسی ؛ از فعالین اجتماعی و فرهنگی و از خبرنگاران و هنرمندان باسابقه شهرستان مرند می باشد.

ایشان فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۷۶ با گرایشات اصلاح طلبی شروع کرده و در فعالیتهای انتخاباتی و تبلیغاتی مختلف ؛ شهرستان حضور فعال و چشمگیر داشتند و در دو دوره ( دوره اول و سوم)کاندیدای شورای شهر مرند شده اند.

آخرین فعالیت سیاسی انتخاباتی وی ؛ ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سال ۱۳۹۲ در شهرستان مرند بود.

مسئولیتهای کاری و شغلی نامبرده عبارتنداز:

۱-مسئول امور اداری تعاونی مصرف فرهنگیان تبریز در سال ۱۳۸۸

۲-مدیر داخلی کارخانه تولیدی صنایع غذایی شهد آذر تبریز در سال ۱۳۸۰

۳- صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه مهرند ۱۳۸۲

۴-رئیس تعاونی اعتباری راهیان بانگ صبا شعبه مرند ۱۳۸۴

۵-مدیر داخلی توانبخشی شهرستان مرند۱۳۸۶

۶- رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان مرند۱۳۹۳

ایشان بعد از انتخابات ۲۴ خرداد سال گذشته و در یک و نیم سال گذشته از حامیان و همراهان جدی دولت تدبیر و امید بوده و با سخنرانی ها و مصاحبه ها و مقالات مختلف از گفتمان اعتدال حمایت نموده اند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه
برخورد قضایی با متخلف ساختمانی در حریم تپه تاریخی یالدور مرند
۱۵ خانه هلال در مرند راه اندازی می‌شود
پروتکل های بهداشتی در مدارس رعایت شود
۸۰ دستگاه محلول‌پاش در مدارس روستایی مرند توزیع شد
توزیع ۹۰ تن کود شیمیایی کلرور پتاسیم پودری در شهرستان مرند
زیرگذر ریلی دولت‌آباد شهرستان مرند تا سه ماه آینده تکمیل می‌شود
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه بسته شده است.