علی شیخ پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ویژه مرنددر جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان مرند با تاکید بر اصلاح ورودی شهر مرند خاطرنشان کرد: دستگاه های مربوط باید هرچه زودتر نسبت به ساماندهی و باز کردن ورودی شهر از طرف پلیس راه اقدام کنند . وی به اهمیت اجرای طرح دهگردی […]

علی شیخ پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ویژه مرنددر جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان مرند با تاکید بر اصلاح ورودی شهر مرند خاطرنشان کرد: دستگاه های مربوط باید هرچه زودتر نسبت به ساماندهی و باز کردن ورودی شهر از طرف پلیس راه اقدام کنند .
وی به اهمیت اجرای طرح دهگردی اشاره کرد و گفت: باید در قالب طرح دهگردی، مسافران را به بازدید از روستاهای توریستی شهرستان بویژه در ایام تعطیل سوق داد.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ویژه مرند افزود: با توجه به اینکه ورودی روستاها و شهرها در جذب گردشگر بسیار موثر است و مسوولین شهری و روستایی لازم است در خصوص زیباسازی ورودی آنها اقدام کنند.
وی اضافه کرد: اصلاح و بهبود تابلوهای مراکز اسکان آموزش و پرورش، خودداری از انجام حفاری، آماده نگهداشتن تعدادی از امداد خودروها، برپایی نمایشگاهها و توجه ویژه به فعالیت عابر بانک ها از جمله مواردی است که در ایام تعطیلات نوروزی باید مورد توجه قرار گیرد.
شیخ پور به تهیه برنامه مناسب جهت ساماندهی محل فعالیت دست فروشان در آستانه عید توسط شهرداری تاکید کرد و لکه گیری راه های روستایی و داخل شهر برای عید نوروز را ضروری دانست.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ویژه مرند در ادامه به برخورد صحیح با مهمانان نوروزی تاکید کرد و گفت: فعالین در ایام تعطیلات نوروزی باید برخوردشان با مهمانان صحیح بوده و با نشان دادن فرهنگ مهمان دوستی مرندی ها، موجب رضایتمندی آنها شوند.
وی هدف از برگزاری این گونه جلسات را هماهنگی و ارائه راهکارهای مناسب جهت پذیرایی از مسافران بیان کرد و افزود: اعضای ستاد ساماندهی سفرهای نوروزی باید با ارائه راهکار و بصورت یکپارچه در جهت توسعه صنعت گردشگری در منطقه گام بردارند.
شیخ پور یادآوری کرد: نظارت بر دستفروشان کنار جاده ای در جهت رعایت مسائل بهداشتی در ایام تعطیلات نیز تداوم یابد.