عملیات ساخت بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی شهرستان مرند در زمینی با زیربنای ۳۲۰۰۰ متر مربع امروز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند : حضور دکتر سعید نمکی در سفر استانی رییس جمهوری به آذربایجان شرقی، همچنین مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شهید بهشتی مرند که در زمینی با زیربنای ۷۰۴ متر مربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است، افتتاح شد.

در این مرکز، خدمات پزشکی، مراقبت های سلامتی، مامایی، داروخانه، بهداشت محیط و حرفه ای، تزریقات و آموزش های بهداشتی به گروه های مختلف جمعیت ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفری تحت پوشش، ارایه می شود.

وزیر بهداشت در حاشیه افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت مرند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم به سرعت عملیات ساخت بیمارستان جدید مرند با ظرفیت ۳۰۴ تخت تکمیل شود، زیرا این بیمارستان پس از بهره برداری، یکی از بیمارستان های مدرن و پیشرفته و موثر در ارائه خدمات به مردم و گردشگران سلامت خواهد بود.

سعید نمکی خاطرنشان کرد: امیدوارم در یک برنامه زمان بندی شده، در بازه زمانی دو تا سه سال آینده، شاهد تکمیل این بیمارستان باشیم.

وی افزود: مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شهید بهشتی مرند، خدمات پیشگیرانه و درمانی مورد نیاز مردم منطقه را با استفاده از سیستم ارجاع، پزشکی خانواده و راهنماهای بالینی ارائه می کند.