شهردار مرند پس از 15 روز پرکار در ایام تعطیلات نوروزی به عیادت خبرنگار صدا و سیما در شهرستان مرند رفته و با حضور در منزل محمد مصطفایی جویای حال وی شد. در این دیدار که آقای حیدری مسئول روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند نیز حضور داشتند سید رضا هاشمی با اشاره به […]

شهردار مرند پس از 15 روز پرکار در ایام تعطیلات نوروزی به عیادت خبرنگار صدا و سیما در شهرستان مرند رفته و با حضور در منزل محمد مصطفایی جویای حال وی شد.

در این دیدار که آقای حیدری مسئول روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند نیز حضور داشتند سید رضا هاشمی با اشاره به اینکه امسال نیز شهر تاریخی و توریستی مرند شاهد سفر چندین هزار نفر مسافر داخلی و گردشگران خارجی بود افزود امسال میزان مسافرت و عبور و مرور نسبت به سال گذشته با افزایش چشم گیری روبه رو بود و اظهار داشت میزان حضور مسافران داخلی و خارجی در روز سیزده بدر در قوناخلار باغی و یوموری تپه خیلی چشم گیر  بود و این میزان مسافر و جذب گردشگر در استان بعد از تبریز رتبه اول را داشته و با تلاش ستاد تسهیلات نوروزی رضایت مسافران را جلب کرده بود.

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر مرند با حضور در منزل محمد مصطفایی از نزدیک جویای وضعیت جسمانی ایشان شدند. علیزاده رئیس شورا به همراه آقایان حجازی، بابایی و حق جو با مراجعه به منزل وی ضمن عیادت از محمد مصطفایی، آرزوی سلامتی و خواستار بهبودی هرچه سریعتر ایشان را داشتند.

گفتنی است شهرداری مرند در طول ایام تعطیلات نوروزی با تمام امکانات در ارایه خدمات برای مسافران و گردشگران بطور شبانه روزی فعالیت میکرد. همچنین شهردار مرند از آسفالت  کلیه خیابان ها و معابر عمومی شهر مرند خبر داد و افزود به زودی فاز اول کارخانه کمپوست شهرداری مرند که در خاورمیانه نظیر ندارد افتتاح خواهد شد.