فرماندار شهرستان مرند گفت: شهرستان مرند در سرشماری اخیر نفوس و مسکن دومین شهرستان پر جمعیت استان را کسب کرد و ارتقای سطح ادارات از امور مهم و زیربنایی برای توسعه این شهرستان است. به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر صداو سیما از مرند، بهنام رضوانی در مراسم معارفه معاونت مالیاتی مرند ضمن ابراز خوشحالی […]

فرماندار شهرستان مرند گفت: شهرستان مرند در سرشماری اخیر نفوس و مسکن دومین شهرستان پر جمعیت استان را کسب کرد و ارتقای سطح ادارات از امور مهم و زیربنایی برای توسعه این شهرستان است.
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر صداو سیما از مرند، بهنام رضوانی در مراسم معارفه معاونت مالیاتی مرند ضمن ابراز خوشحالی از ارتقای این اداره اظهار کرد: اداره کل امور مالیاتی استان به عنوان نخستین سازمان، اقدام به ارتقای اداره به سطح معاونت کرده است که به لطف خدا به زودی شاهد ثمرات این امر در توسعه و عمران شهرستان خواهیم بود.
رسول رسولی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی نیز در مراسم معارفه معاونت مالیاتی مرند گفت: در راستای ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مودیان مالیاتی و پرهیز از تشریفات زائد اداری معاونت مالیاتی در این شهرستان ایجاد شد.
وی تصریح کرد: سازمان‌هایی موفق هستند و می‌توانند خود را با تغییرات محیطی وفق دهند که بتوانند از نیروهای باانگیزه، متخصص و توانمند برخوردار باشند.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، تلاش حداکثری کارکنان معاونت مالیاتی مرند را خواستار شد و افزود: همه تلاش‌های کارکنان و مجموعه مدیریتی استان برای رفاه هر چه بیشتر مردم و وصول به موقع درآمدهای استانی است و همکاران مالیاتی باید نهایت تلاش خود را برای وصول عادلانه و به موقع حقوق دولت به کار گیرند.
وی اظهار کرد: از وظایف مهم هر دولتی در امر اقتصادی، تنظیم بازار کالا و خدمات در زمینه رشد و توسعه تولید انواع کالاها و خدمات و افزایش درآمد و اشتغال نیروی کار جامعه است.
رسولی تاکید کرد: بر این اساس در همه کشورها دولت‌ها برای رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه اقدام به برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای افزایش سرمایه‌گذاری در تولید انواع کالاها و خدمات مورد نیاز جامعه و حتی کالاها و خدمات مورد نیاز سایر کشورها برای افزایش درآمد ملی در درجه اول و در مراحل بعدی برای توزیع عادلانه ثروت و درآمد کشور بین همه مردم جامعه می‌کنند.
در ادامه مراسم، تیمور پورقاسمی به عنوان معاون مالیاتی مدیر‌کل و سرپرست اداره امور مالیاتی مرند معرفی شد‌. نام‌برده پیش از این ریاست اداره امور مالیاتی آذرشهر را بر عهده داشت‌