به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند :گرشاسبیفرماندار شهرستان ویژه مرند با حضور در منزل دو تن از شاعران برجسته شهرستان مرند با آنان دیدار و گفتگو کرد. گرشاسبی خدمات دو شاعر استاد ابراهیم ترابی فر و استاد علی اکبر کیانفر، در عرصه شعر و ادب را بی‌نظیر دانست و از ذوق هنری آنان […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار به روز مرند :گرشاسبیفرماندار شهرستان ویژه مرند با حضور در منزل دو تن از شاعران برجسته شهرستان مرند با آنان دیدار و گفتگو کرد.

گرشاسبی خدمات دو شاعر استاد ابراهیم ترابی فر و استاد علی اکبر کیانفر، در عرصه شعر و ادب را بی‌نظیر دانست و از ذوق هنری آنان تمجید کرد.

وی در این دیدار‌ها با بیان این‌که فرهنگ و هنر نیاز حیاتی جامعه است، بر نکوداشت هنرمندان و رسیدگی به مشکلات آنان از سوی مسئولان این حوزه تأکید کرد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: این هنرمندان پیشکسوت به عنوان نسل ماندگار در زمنیه هنر هستند وباید از آنان در زمان حیات به اندازه و قدر کافی تجلیل و تقدیر شود.

گرشاسبی افزود: مسئولین اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان باید با برگزاری کلاسهایی، از پتانسیل وجود چنین اساتیدی برای تربیت نسل جوان استفاده کنند.

استاد ابراهیم ترابی فر شاعر برجسته شهرستان مرند دارای ۴ مجموعه کتاب شعر در زمینه عرفان و خداشناسی و استاد علی اکبرکیانفر به عنوان شاعر و مدیحه سرای شاخص شهرستان دارای بیش از ۵ مجموعه کتاب است.