،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آیین معارفه شهردار شهر زنوز تنها رمز پیشرفت شهر را اتحاد مسئولین و همراهی مردم دانست. راستگو با بیان اینکه در دوسال گذشته بیشترین اعتبارات دولتی برای شهر زنوز تخصیص یافته است افزود : در سال جاری نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال جهت پایاب سد زنوز اختصاص […]

،معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آیین معارفه شهردار شهر زنوز تنها رمز پیشرفت شهر را اتحاد مسئولین و همراهی مردم دانست.

راستگو با بیان اینکه در دوسال گذشته بیشترین اعتبارات دولتی برای شهر زنوز تخصیص یافته است افزود : در سال جاری نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال جهت پایاب سد زنوز اختصاص یافته است که اقدامات لازم برای شروع این پروژه انجام شده است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه گفت : شورای اسلامی شهر زنوز با همکاری شهردار این شهر باید در جهت اختصاص اعتبارات برای آبادانی شهر تلاش و همت کنند.

به گزارش اخبار به روز مرند :راستگو افزود : فرمانداری شهرستان ویژه مرند هر اقدامی برای افزایش اعتبارات شهر زنوز لازم باشد انجام خواهد داد.

وی گفت : مردم شهیدپرور و بافرهنگ شهر زنوز همواره در اجرای پروژه های عمرانی همراه اصلی دولت بودند و از پس نیز دولت خواهان همکاری مردم برای آبادانی شهر زنوز است.

راستگو با اشاره به ظرفیت گردشگری شهر زنوز گفت : این شهر به دلیل قرار گیری در نقطه جغرافیایی خاص دارای مناطق زیبای گردشگری و محصولات کشاورزی از جمله سیب زنوز است که  شهرت جهانی دارد که مسئولین شهر می توانند از این پتانسیل طبیعی در جهت جذب گردشگر و جذب سرمایه گذار استفاده کنند.

در پایان این مراسم  با حضور علیخانیب مدیر کل شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان شرقی ،جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی ،خانواده های معظم شهدا ء و اهالی زنوز از زحمات جبار فرجی شهردار سابق شهر زنوز تقدیر و هادی مقدم زاده به عنوان شهردار جدید شهر زنوز معرفی شد.DSC02132DSC02141DSC02143DSC02151