به گزارش ا خباربه روز مرند  به نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه ای با محوریت بررسی مسائل و مشکلات مرغداران و دامداران شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل دفتر مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: […]

به گزارش ا خباربه روز مرند  به نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه ای با محوریت بررسی مسائل و مشکلات مرغداران و دامداران شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل دفتر مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: طی بازدید های اخیری که از تعدادی ازمرغداری شهرستان داشته ام در تلاشم تا مشکلات این حوزه را در جهت رونق بخشی به این حوزه برطرف نمایم.

وی گفت: باید در حمایت از واحد های تولیدی و سرمایه گذاران در جهت توسعه رشد اقتصادی شهرستان قدم برداریم و با نهایت دقت و ظرافت با تولید کنندگان برخورد شود .

کرمی افزود : حمایت از واحد های تولید ی و صنعتی از اولویتهای اساسی دولت تدبیر و امید است.

در ادامه جلسه به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه پرداخته شد .

شایان ذکر است : شهرستان مرند ۱۰۶ واحد مرغداری دارای پروانه بوده و در شهرستان روزانه ۱۷ تن گوشت مرغ تولید و به شهرهای شبستر ، صوفیان ، جلفا و .. صادر می شود

شهرستان مرند از لحاظ رتبه بندی در استان رتبه سوم تولید گوشت سفید ، رتبه نهم تولید شیر ، رتبه پنجم تولید تخم مرغ را به خود اختصاص داده است.