فرماندهی انتظامی شهرستان مرند خبر داد دستبند پلیس بر دستان بازرس قلابی فرماندهی انتظامی شهرستان مرند از دستگیری یک مامور قلابی خبر داد و گفت: متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف کرد. به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارمااظهار کرد: عوامل پلیس اطلاعات و امنیت […]

فرماندهی انتظامی شهرستان مرند خبر داد
دستبند پلیس بر دستان بازرس قلابی
فرماندهی انتظامی شهرستان مرند از دستگیری یک مامور قلابی خبر داد و گفت: متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارمااظهار کرد: عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی با جعل عنوان بازرس ویژه اقتصادی در صدد بازرسی از یک شرکت تولیدی است که ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: در ادامه پس از کسب خبر بلافاصله عوامل در محل حاضر متهم دستگیر و برای بررسی بیشتر به واحد انتقال داده شد و در تحقیقات به عمل آمده صراحتاً به بزه انتسابی خود مبنی بر جعل برگ ماموریت با عنوان بازرس ویژه اقتصادی ریاست جمهوری اعتراف کرد.

نوروزی اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته با مقام قضائی در بازرسی از منزل وی اقلام جعلی همانند عکس نظامی به همراه کارت ویژه فرماندهی، حکم جعلی ماموریت، دستگاه چاپ مهر و دیگر وسایل دیگر کشف شد.

کشف 18 هزار عدد مواد محترقه آتش‌زا

فرمانده انتظامی مرند از کشف بیش از 18 هزار عدد مواد محترقه آتش‌زا در این شهرستان خبر داد.

وی از کشف بیش از 18 هزار عدد مواد محترقه آتش‌زا در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی توزیع کنندگان و کشف مواد محترقه شدند.

وی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال، به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار این روز و استفاده از مواد محترقه آتش‌زا از سوی افرادی ناآگاه که موجب ایجاد مزاحمت و آلودگی های صوتی برای شهروندان را به همراه دارد، طرح ویژه برخورد با عرضه و توزیع این نوع مواد در سطح شهرستان مرند به مرحله اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی مرند اظهار کرد: ماموران با شناسایی متهمان که در امر تهیه و توزیع مواد محترقه فعالیت داشته با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند و در بازرسی از محل‌های اختفا موفق شدند انواع مواد محترقه آتش‌زا را کشف کنند.

فرهنگ نوروزی گفت: پلیس در طرح جمع آوری مواد محترقه و مقابله با عرضه کنندگان این مواد برابر قانون به شدت برخورد خواهد کرد و از شهروندان نیز خواست در صورت مشاهده هر گونه توزیع مواد محترقه موضوع را بلافاصله با مرکز فوریتهای 110 درمیان بگذارند.