فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: امروزه امنیت یکی از مهمترین لازمه‌های توسعه و پیشرفت هر جامعه در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به شمار می‌رود و نقش نیروی انتظامی هم در برقراری نظم و امنیت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. سزهنگ علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروزه امنیت یکی از مهمترین […]

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: امروزه امنیت یکی از مهمترین لازمه‌های توسعه و پیشرفت هر جامعه در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به شمار می‌رود و نقش نیروی انتظامی هم در برقراری نظم و امنیت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.

سزهنگ علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروزه امنیت یکی از مهمترین لازمه‌های توسعه و پیشرفت هر جامعه در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به شمار می‌رود و نقش نیروی انتظامی هم در برقراری نظم و امنیت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند افزود: در کشور ما هم برقراری این نظم و امنیت عمومی بر عهده کسانی است که روحیه قناعت و مسئولیت‌پذیری یکی از مهم‌ترین خصائص آنان به شمار می‌رود.

طاحونی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان مرند نیز در راستای تامین نظم و امنیت مطلوب در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون فعالیت‌های بسیار خوبی را در کارنامه و عملکرد خود به ثبت رساندند.

وی با اشاره به وجود روحیه قناعت و مسئولیت‌پذیری در کارکنان انتظامی شهرستان مرند از رد رشوه دو میلیون و 400 هزار ریالی توسط مامور وظیفه‌شناس پاسگاه انتظامی قرخلار این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران پاسگاه انتظامی «قرخلار» این شهرستان حین اجرای ماموریت به یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 مشکوک و خودروی مذکور را متوقف کردند.

وی ادامه داد: خودرو برای بررسی بیشتر به پاسگاه انتقال داده شد و در بررسی اولیه مشخص شد راننده خودرو اقدام به شرب خمر کرده بود.

فرمانده انتظامی مرند افزود: راننده خودرو به محض مشاهده اینکه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت مبلغ دو میلیون و 400 هزار ریال به افسر نگهبان وقت پاسگاه پیشنهاد رشوه داد که این مامور وظیفه‌شناس ضمن رد رشوه و گزارش موضوع مبلغ مذکور را ضمیمه پرونده کرد و به مقام قضایی منعکس شد.