فرمانده انتظامی شهرستان مرند خبرداد سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره مرند در دام پلیس فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره و داخل خودرو خبر داد. به گزارش خبرنگار صداوسیما از مرند، علی طاحونی امشب در تشریح این عملیات در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: با وصول پرونده سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و داخل خودرو در حوزه […]

فرمانده انتظامی شهرستان مرند خبرداد
سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره مرند در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره و داخل خودرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار صداوسیما از مرند، علی طاحونی امشب در تشریح این عملیات در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: با وصول پرونده سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و داخل خودرو در حوزه استحفاظی شهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار عوامل کلانتری ۱۲ و پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: عوامل کلانتری ۱۲ این شهرستان با همکاری پلیس آگاهی پس از اقدامات پلیسی و اطلاعات به دست آمده همچنین بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های صورت گرفته و انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس سارق سابقه‌دار و حرفه‌ای به هویت معلوم را شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: سارق پس از دستگیری و انتقال به پلیس آگاهی مورد بازجویی قرار گرفت که در تحقیقات به عمل آمده به ۱۰ فقره انواع سرقت شامل سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و داخل خودرو اعتراف کرد که با بازسازی صحنه‌های جرم تمام سرقت‌ها مورد تائید قرار گرفت.

طاحونی افزود: در آسیب‌شناسی صورت گرفته از متهم، علل سرقت اعتیاد، تحصیل مال و عدم توجه مالباختگان به هشدارهای پلیسی تشخیص داده شد.

وی با اعلام اینکه سارق دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده، از شهروندان خواست با فرارسیدن فصل سرما و تعطیلی فصل کار، وسایل ساختمانی خود را در ساختمان‌های نیمه‌کاره رها نکرده و ضمن سرکشی، از ساختمان مراقبت لازم را به عمل آورند و افرادی را به عنوان نگهبان در ساختمان به‌کارگیری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند در ادامه خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با هر مورد مشکوک بلافاصله موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و در صورت داشتن هر گونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت از عملکرد پلیس با سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.