فرمانده انتظامی شهرستان مرند از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۶ فقره پرونده کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد.    به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ علی طاحونی فرمانده انتظامی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ان   اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان، شناسایی و دستگیری […]

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۶ فقره پرونده کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد.

 

 به گزارش اخبار به روز مرند :سرهنگ علی طاحونی فرمانده انتظامی شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار ان   اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند تصریح کرد: با انجام تحقیقات پلیسی، مشخص شد متهم چند فقره کلاهبرداری در سطح شهرستان انجام داده و به دلیل داشتن مخفیگاه‌های متعدد خود را از دید ماموران انتظامی مخفی می‌کرد.

طاحونی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ طالقانی طی پیگیری‌ها و کسب اطلاعات بیشتر نهایتا مخفیگاه وی را در یکی از محلات شهر شناسایی و در یک عملیات منسجم وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۶ فقره کلاهبرداری از شهروندان  اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

طاحونی از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و سامانه ۱۹۷ برای اعلام انتقادات و پیشنهادات در میان بگذارند.

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۶ پرونده کلاهبرداری در مرند