فرمانده انتظامی شهرستان مرند از مسدود شدن ۱۰ کانال و گروه در فضای مجازی بنا به دستور و مقام قضایی در شهرستان مرند خبر داد.

  به گزازش پایگاه خبری  اخبار به روز مرند :کاظم دهقانی، ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته مرند، نسبت به خطرات اعتیاد برای نسل جوان هشدار داد و ابراز داشت: گسترش انواع مخدر و در دسترس بودن آن ها خطر جدی است که جوانان را تهدید می کند، به گونه ای که امروز ۸۰ درصد معتادین، سارق هستند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال اظهار داشت: شهرستان مرند در سال گذشته با کشف ۱۲ میلیارد تومان، رتبه اول مبارزه با قاچاق کالا را در استان کسب کرد و امسال نیز تاکنون ۳ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند تاکید کرد: علاوه بر مبارزه با قاچاق کالا، با احتکار نیز مبارزه می شود، به طوری که تاکنون سه فقره کشفیات احتکار در شهرستان مرند به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان به دست آمد.

دهقانی در ادامه به میزان بالای تصادفات منجر به فوت اشاره کرد و گفت: تعداد ۳۰۱ نفر در هفته در تصادفات جاده ای در کشور جان خود را از دست می دهند که به طور میانگین ماهیانه هزار و ۲۹۰ نفر تلفات جاده ای رخ می دهد.

وی همچنین به آسیب های تهدیدآمیز فضای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت: وحدت و انسجام داخلی از ضروریات امروز است که متاسفانه در فضای مجازی شهرستان، اخبار و اطلاعاتی منعکس می شود که برخلاف وحدت عمومی است.

دهقانی در پایان با اشاره فرا رسیدن اربعین حسینی، ضمن توصیه به زائران اربعین تاکید کرد: زائران اربعین، بدون اخذ گذرنامه به مرز ورود نکنند و نسبت به اطلاعیه های عمومی و هشدارهای پلیسی دقت کنند.