فرمانده انتظامی مرند خبر داد دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در مرند   ، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در حوزه استحفاظی این شهرستان موضوع در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت و در نهایت سه سارق که اقدام به سرقت می‌کردند، دستگیر شدند. وی افزود: سارقان بعد […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در مرند

 

، علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در حوزه استحفاظی این شهرستان موضوع در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت و در نهایت سه سارق که اقدام به سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

وی افزود: سارقان بعد از دستگیری و انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات به عمل آمده به 15 فقره انواع سرقت از اماکن خصوصی، وسایل داخل خودرو و خانه باغ‌ها اعتراف کردند که با بازسازی صحنه‌های جرم تمام سرقت‌ها مورد تأیید قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مرند در خصوص آسیب‌شناسی صورت گرفته از متهمان علل سرقت‌ها را اعتیاد به مواد مخدر صنعتی و تامین هزینه آن، بیکاری، نابسامانی وضعیت خانوادگی و عدم توجه مالباختگان به هشدارهای پلیسی دانست و اضافه کرد: سارقان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: مردم می‌توانند با رعایت هشدارهای انتظامی، پلیس را در کاهش سرقت‌ها یاری دهند چرا که وقوع انواع سرقت‌ها به علت عدم رعایت موارد ایمنی صورت می‌پذیرد لذا رعایت نکات و توصیه‌های پلیسی توسط مردم ضروری بوده و یاریگر پلیس در امر پیشگیری از جرائم است.

طاحونی خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهیم در صورت برخورد با هر مورد مشکوک بلافاصله موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیس 110 و سامانه 197 برای اعلام انتقادات و پیشنهادات در میان بگذارند.