به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند: کاظم دهقانی در گفتگو با خبرنگار ران بیان کرد، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل مسکونی در شهر مرند اقدام به تهیه و توزیع انواع مواد محترقه غیرمجاز می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت. وی افزود: مأموران پس […]

به گزارش پایگاه خبری اخبار به روز مرند: کاظم دهقانی در گفتگو با خبرنگار ران بیان کرد، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل مسکونی در شهر مرند اقدام به تهیه و توزیع انواع مواد محترقه غیرمجاز می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام کار اطلاعاتی و پلیسی در بازرسی محل مورد نظر تعداد ۱۹ هزار و ۱۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم دستگیر شد، ابراز داشت: پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه متهم در اختیار مراجع قضائی شهرستان قرار گرفت.

دهقانی در ادامه از شهروندان خواست برای پیشگیری از حوادث تلخ ناشی از روزهای پایانی سال، در صورت مشاهده هرگونه خرید و فروش انواع مواد محترقه، موارد را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند