فرمانده انتظامی مرند خبر داد سارقان لوازم داخل خودرو در دام پلیس مرند  فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.   به گزارش صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاراما اظهار کرد: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این فرماندهی برای پیشگیری از وقوع جرائم از جمله سرقت، […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
سارقان لوازم داخل خودرو در دام پلیس مرند

 فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاراما اظهار کرد: با اتخاذ برنامه‌های جدید امنیتی این فرماندهی برای پیشگیری از وقوع جرائم از جمله سرقت، سارقان لوازم داخل خودرو و خانه باغ‌های مرند دستگیر شدند.

وی افزود: عوامل پلیس آگاهی شهرستان مرند با همکاری ماموران انتظامی بخش «یامجی» مرند بعد از انجام تحقیقات میدانی و پلیسی لازم در خصوص سرقت یک باب مغازه در روستای «مرکید» از توابع مرند و سرقت‌های داخل خودرو صورت گرفته در سطح شهرستان مرند به فردی به نام  «ز- الف» 38 ساله اهل و ساکن مرند مشکوک شدند و وی را برای انجام تحقیقات به آگاهی بردند؛ این متهم در تحقیقات به شش فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره مغازه با همدستی « ع- ف» اعتراف کرد.

نوروزی تاکید کرد: ماموران با ادامه تحقیقات فردی به نام «ر- س» که با خودور سمند وسایل مشکوک و سرقتی را حمل می‌کرد دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در بازجویی‌ها به هشت فقره سرقت از خانه باغات سطح شهرستان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در بازسازی صحنه‌های سرقت تمام آنها مورد تأیید قرار گرفت و با اعتراف سارقان دستگیر شده پرونده تشکیل و به همراه سارقان برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: عوامل انتظامی شهرستان مرند به صورت 24 ساعته آماده مقابله با اخلاگران نظم و امنیت هستند و با تمام کسانی که به امنیت و آرامش مردم لطمه وارد کنند، برخورد می‌کنند.