فرمانده انتظامی مرند خبر داد کشف انواع قرص‌‌های روان گردان در آرایشگری در مرند فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده مواد روان گردان و کشف ۱۴ بسته انواع قرص‌های روان گردان خبر داد . به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارواحد مرکزی خبر […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
کشف انواع قرص‌‌های روان گردان در آرایشگری در مرند
فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده مواد روان گردان و کشف ۱۴ بسته انواع قرص‌های روان گردان خبر داد .

به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگارواحد مرکزی خبر شبکه استانی سهند در مرند اظهار کرد: برای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با عوامل تهیه و توزیع مواد روان گردان، عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان مرند با اقدامات اخباری مبنی بر اینکه فردی اقدام به توزیع کننده قرص‌های روان گردان از نوع شیشه در مغازه آرایشگری خود می‌کند بنابراین بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران با اشرافیت کامل بر حوزه استحفاظی موفق شدند این فرد بنام (س-ر) را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی وی را دستگیر و در بازرسی از مغازه تعداد 14 بسته قرص روانگردان از نوع شیشه به مقدار 8.60 گرم کشف شد.
فرمانده انتظامی مرند با بیان اینکه نامبرده یکی از توزیع کنندگان در محل است، خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
نوروزیضمن هشدار به جوانان درباره عوارض سوء مصرف این گونه مواد، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت عوامل تهیه و توزیع مواد روان گردان مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 اطلاع دهند.