فرمانده انتظامی مرند خبر داد توقیف ۲۳۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در مرند فرمانده انتظامی مرند از توقیف ۲۳۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف و انتقال آنها به پارکینگ در دو هفته اول سال در این شهرستان خبر داد. به گزارش اخبار  به روز مرند :سرهنگ  علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طرح […]

فرمانده انتظامی مرند خبر داد
توقیف ۲۳۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در مرند

فرمانده انتظامی مرند از توقیف ۲۳۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف و انتقال آنها به پارکینگ در دو هفته اول سال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اخبار  به روز مرند :سرهنگ  علی طاحونی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور برقراری انضباط اجتماعی ـ ترافیکی و با هدف تسهیل در عبور و مرور، برخورد با رانندگان متخلف و افزایش احساس آرامش و امنیت روانی شهروندان در دو هفته اول سال درسطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در این طرح مأموران انتظامی شهرستان تعداد ۱۹۴دستگاه موتورسیکلت و ۳۶ دستگاه خودرو را به علت تخلف راکبان و رانندگان آنها از جمله نداشتن گواهینامه، کلاه ایمنی، فاقد مدارک و پلاک، ایجاد مزاحمت، حرکات نمایشی و غیره، توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با متخلفان همچنان از اولویت کاری پلیس این شهرستان است و اجرای این طرح‌ها نیز نقش مهمی در پیشگیری از وقوع انواع جرائم در بین شهروندان دارد.

فرمانده انتظامی مرند از رانندگان خواست، با رعایت مقررات راهنمائی و رانندگی و احترام به حقوق دیگران در راستای کنترل حوادث و سوانح رانندگی و روان‌سازی ترافیک شهری همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.